dinsdag, 20 juli 2010 (12:13)
ANWB Media stopt de samenwerking met Hi-Media t.a.v. advertentieverkoop voor het online netwerk van ANWB Media. Dit besluit heeft General Manager Media Sales Remco Bruins genomen n.a.v. de professionalisering van het dedicated online sales team binnen ANWB Media. De samenwerking tussen Hi-Media en ANWB Media zal per 1 oktober 2010 eindigen.
'De professionalisering van een dedicated online sales team binnen ANWB Media is het afgelopen half jaar in een stroomversnelling gekomen, door opzetten van een aantal online redacties. Hierdoor hebben we als ANWB Media meer resources om zelf de markt te benaderen en sluit deze strategie aan bij de online focus binnen ANWB Media', aldus Remco Bruins.
Vanaf medio augustus zal het online sales team van ANWB Media afspraken maken met een aantal mediabureaus, om rechtstreekse afname mogelijk te maken. Tot die tijd is het mogelijk om per campagne afspraken te maken.
Reageer • Categorie:
Reclame & Media
Pagina 1 van 1