dinsdag, 28 september 2010 (16:28)

Bavaria, Ditzo, HEMA, van Bommel en Wehkamp op voor NIMA Award 2010

De genomineerden voor de NIMA AWARDS 2010 zijn Bavaria, Ditzo, HEMA, van Bommel en Wehkamp. De jury heeft uit vele inzendingen deze vijf kanshebbers per categorie geselecteerd. Op 25 november worden de winnaars gekozen en bekroond. De NIMA AWARD 2010 is bestemd voor hét marketingbedrijf van het jaar. Dit bedrijf blinkt uit in overall marketing performance of heeft een opvallende vernieuwing in het vak teweeg gebracht. Voor de impulsprijzen zijn genomineerd:



De overige awards die worden uitgereikt zijn impulsprijzen voor beste marketingcase- of concept. Deze zijn gekoppeld aan de drie thema's van de NIMA Marketingagenda.

Duurzaam Ondernemen

  • Albert Heijn
  • dance4life
  • Eosta
  • Oxfam Novib
  • Plan Nederland

Klantgericht Ondernemen

  • Brand New Day
  • Douwe Egberts
  • PepsiCo
  • Regus
  • Unilever

Digitale Marketing

  • Albert Heijn
  • Bol.com
  • Layar
  • NOS
  • TenPages.com

Op basis van uitgebreide casebeschrijvingen benoemt de jury op 4 november de finalisten per categorie. Op donderdag 25 november pitchen de marketingeindverantwoordelijken van deze bedrijven hun case waarna jury en publiek samen de winnaars van de NIMA AWARDS 2010 bepalen.

Meer informatie over de uitreiking op 25 november is te vinden op de Nima-site.

1 Reactie • Categorie: Branding, Consument & Trends, Reclame & Media, CRM, E-Commerce, Direct Marketing Bookmark and Share

Reacties

Ditzo vrijdag, 12 november 2010, 18:00

Ik denk dat Ditzo het wel verdiend om marketingbedrijf 2010 te worden. Als ik kijk hoe zij scoren in de SERP’s en hoe gebruiksvriendelijk de site is en hoe ze zich offline en online profileren vind ik dat ze het stukken beter doen dan de concurrentie.

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1