donderdag, 11 augustus 2011 (6:57)

‘Bijenkorf en Jack & Jones beste modewinkelketens’

Ieder jaar reikt GfK Panel Services Benelux bv een prijs uit voor de hoogst gewaardeerde modewinkelketens. Dit jaar nam de Bijenkorf de prijs in ontvangst voor damesmode, en Jack & Jones voor herenmode.


'In 2010 bezette de Bijenkorf nog de derde plaats. De Bijenkorf wist zich dit jaar met name te onderscheiden door het brede assortiment en de winkeluitstraling. Robert Bohemen, chief marketing officer bij de Bijenkorf, nam de prijs in ontvangst en gaf aan dat hij blij was dat de consument het ‘leadership in fashion’ van de Bijenkorf op deze manier waardeert.

De absolute favoriet onder mannen is dit jaar Jack & Jones, op ruime afstand gevolgd door Setpoint, de winnaar van de afgelopen vier jaar. Jack & Jones dankt de eerste plaats volgens GfK aan de winkeluitstraling en de aanwezigheid van de laatste mode. Erik Ton, productmanager Jack & Jones Benelux, gaf aan dat deze aspecten ook de speerpunten vormen voor de toekomst.

GfK ondervroeg voor dit onderzoek 8000 consumenten en onderzocht in totaal 30 modewinkels, die werden beoordeeld op personeel, product, plaats en prijs. De consumenten gaven overigens aan bij de keuze voor een retailer prijs het belangrijkste aspect te vinden, gevolgd door collectie, personeel en winkel.

De volledige top vijf:

Damesmode
1. de Bijenkorf
2. Esprit
3. Open32
4. Promiss
5. Miss Etam

Herenmode
1. Jack & Jones
2. Setpoint
3. Shoeby Fashion
4. Esprit
5. Open32

Voor meer informatie over dit onderzoek en de methodiek, zie Waardering Mode Retail 2011.'

Bron: MarketingOnline

Reageer • Categorie: Consument & Trends Bookmark and Share

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1