donderdag, 10 december 2009 (10:26)
Verpakkingsontwerpbureau Brummelkamp Hoekstra gaat na 35 jaar zijn naam veranderen in Brum. Sinds de oprichting in 1974 is het bureau uitgegroeid tot een toonaangevende specialist in het ontwerpen van verpakkingen. Ze hebben mogen meewerken aan merken als Bolletje, Ouwehand, Hoegaarden en Gouda's Glorie.
In 2006 hebben de creatieven Marcel Wammes en Willem van Roozendaal het bedrijf van de oprichters overgenomen. De strateeg Pieter Steenaert heeft zich dit jaar bij hen gevoegd. De reden voor de naamsverandering wordt door het bureau als volgt omschreven: 'Sinds de overname is al het goede bewaard gebleven, maar alles wat nodig was om voorop te blijven lopen, is veranderd. De snelheid en kwaliteit van werken, de creativiteit en de strategische visie is van topniveau. Tijd om dit te onderstrepen met een nieuw elan. Brum heeft als doel de wereld een beetje makkelijker en leuker te maken. Dat doen ze dagelijks door verpakkingen te ontwerpen die verrassend slim zijn gemaakt en helder communiceren. Nu gaan ze ook hun eigen naam makkelijker en leuker maken. Het verleden wordt niet overboord gegooid, maar vereenvoudigd tot het heldere, stoere, Hollandse Brum.'
Nieuw adres
Brum blijft in Woerden. Daar nemen ze op 18 december hun intrek in een voormalige drukkerij. 'Waar de kenmerkende open werksfeer met ‘grote mond en korte tenen’ tot optimale creativiteit leidt', aldus de Brummers.

5 Reacties • Categorie:
Branding,
Creatie