woensdag, 28 oktober 2009 (10:23)
Op 17 november loopt sponsorland uit. Nu uitgebreide informatie over de keynotes van op het Sponsorcongres en specifieke informatie over het programma van de uitreiking van de SponsorRingen. U kunt er nog bij zijn.
U bent welkom in Hotel Krasnapolsky voor het Sponsorcongres en de uitreiking van de SponsorRingen.
Keynote - Lucien Boyer (CEO Havas Sports & Entertainment)
Boyer was marketeer voor de America's Cup en Director of Sponsoring van het Larrousse-Lola-Lamborghini Formule 1 team. In 1991 richt hij de Lifestyle Marketing Group (LMG), een sportmarketingbureau binnen Saatchi & Saatchi. LMG is in 1999 overgenomen door Havas, een van de grootste reclamebureaus ter wereld.
Afgelopen jaren ontwikkelde LMG zich tot het wereldwijde netwerk Havas Sports & Entertainment, waarvan Boyer de leiding heeft.
Keynote - Cor Hospes (auteur Guerrilla marketing)
Cor Hospes is auteur, copywriter en marketingjournalist. Zijn boek 'Guerrillamarketing: nieuwe sluiproutes naar het hart van je klant' werd genomineerd voor de PIM marketing literatuurprijs 2007.
Dit jaar verscheen zijn nieuwste boek: 'Alle 13 Goed! de beste online marketingtools'. Hij geeft regelmatig lezingen en workshops over marketing.
In zijn bijdrage gaat Cor Hospes in op online marketing tools.
Keynote - Joost Rombout (Manager Marketing, Communicatie en Media NOC*NSF)
Joost Rombout is na zijn studie Communicatie Management in Utrecht enkele jaren als account verantwoordelijke werkzaam geweest bij diverse reclamebureaus, zowel op b-to-b als op b-to-c gebied, zowel lokaal als internationaal. In 2003 is hij gestart op het internationale hoofdkantoor van Philips DAP. Na anderhalf jaar is hij hoofd wereldwijde marketing communicatie geworden. Binnen Philips heeft hij diverse businesses op dit gebied geadviseerd en heeft hij meegewerkt aan het optimaliseren van de rol van het merk en de communicatie binnen Philips. Daarnaast is hij sinds 2005 initiatiefnemer en verantwoordelijke voor de sponsoring door Philips van het Williams Formule 1 Team. Onder zijn leiding zijn diverse internationale prijzen op het gebied van reclame en sponsoring gewonnen.
Per 1 aug jl. is Joost Rombout Adjunct Directeur bij NOC*NSF. Hij is daarbij verantwoordelijk voor de deelgebieden Marketing & Communicatie, Media en Public Affairs.
Keynote - Hans Eric Tuijt (Global Activation Manager Heineken International)
Hans Eric Tuijt is sinds 1988 werkzaam bij Heineken. Gedurende de eerste 5 jaar van zijn carrière vervulde hij een financiële functie ter ondersteuning van productie en commerciële disciplines. Daarna verhuisde Hans Eric naar Portugal om aan de slag te gaan als Country Manager. Vervolgens werd hij in 1995 verantwoordelijk voor de marketing en sales van het merk Heineken in Brazilië. Vanaf 1999 bekleedde hij de positie Managing Director bij Heineken Australia. In augustus 2006 werd Hans Eric benoemd tot Manager Brand Activation Projects binnen het Heineken Brand Team van Group Commerce, gevestigd te Amsterdam. In deze functie is hij ondermeer verantwoordelijk voor rugby, UEFA Champions League, Holland Heineken House, muziek- en filmsponsoring (James Bond), en merchandise.
Als opleiding heeft Hans Eric een Master in Business Economics aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam (1988) voltooid.
Parallelsessies Sponsorcongres
Bijdragen aan de parallelsessies worden onder anderen geleverd door Ivo-Pieter Terpstra (Legalability), Rutger Hamelynck (ING), Gijsbregt Brouwer (Bright Guys), Rene de Man (Blauw Research), Erik Ruts (Sponsorbrein), Piet van Ierland (WNF) en Rick Fens (TBWA\BEC).
Voor het complete programma, alle informatie over de sprekers en aanmelden: www.sponsorcongres.nl.
Programma uitreiking SponsorRingen
Aansluitend op het Sponsorcongres vindt 17 november in de avond de uitreiking van de SponsorRingen plaats. Deze avond begint om 18.00 uur met een ontvangstborrel en aansluitend diner.
Om 20.30 uur start de uitreiking met prijzen in de categorieën sport, kunst, media, cultuur & entertainment, maatschappij en innovatie. Naast deze prijzen vindt ook de verkiezing voor Sponsor Personality van het Jaar en Sponsor van het Jaar plaats. Om 22.00 uur wordt de avond afgesloten met een afterparty.
Combikaarten
Wilt u beide evenementen bijwonen en/of gaat uw collega ook al naar één van de evenementen? Dan gelden voor u speciale combinatietarieven. Kijk hiervoor op www.sponsorcongres.nl en/of www.sponsorring.nl.
Reageer • Categorie:
Branding,
Reclame & Media