woensdag, 01 september 2010 (7:11)
Op maandag 1 November 2010 zal het eerste Belgische zogeheten Fris-Feest plaatsvinden in Antwerpen. Sinds maart 2007 organiseert de organisatie Fris Fris-Feesten, waarop jongeren van 12 t/m 15 jaar zonder alcohol, drugs en sigaretten kennis kunnen maken met het uitgaansleven. Inmiddels hebben er in Nederland al zo’n 150 Fris-Feesten plaatsgevonden in 18 steden. Fris in België wordt - net als in Nederland - georganiseerd door het Amsterdamse Vicino Events.
Opvallend aan de Fris-feesten is dat het er qua uitgaans-ervaring tamelijk serieus aan toegaat. Ook in Antwerpen zullen Nederlandse en Belgische DJ’s & artiesten hun opwachting maken. Het is voor de eerste keer dat Club NOXX in Antwerpen zijn deuren opent voor jongeren van 12 t/m 15 jaar.
Vicino Events, opgericht door 2 Amsterdamse studenten, organiseert de feesten ingegeven door de landelijke discussie over alcoholmisbruik onder jongeren en na vraag en op verzoek vanuit de doelgroep. De community http://www.wijzijnfris.nl telt volgens de oprichters ruim 43.000 leden.
1 Reactie • Categorie:
Consument & Trends,
Product Development