woensdag, 17 maart 2010 (10:46)
Column Wiemer Snijders

Knorr moet opzouten!

Onlangs stuurde iemand mij de link naar een Salty-commercial van Knorr. Salty heeft naast zijn eigen YouTube-site (500+ abonnees) ook een Twitter- (600+ followers) en Facebook-account (4000+ fans). Gemiddeld is elke commercial ongeveer 50.000 bekeken.
 


Ik kan me voorstellen dat je als kersverse ‘(jr) brand manager Unilever-Knorr-Sidekicks-Canada’ behoorlijk blij bent met dit (bescheiden) social media advertising succesje. Het is eerlijk gezegd ook een bovenste beste prestatie als je bedenkt dat het product niet veel meer is dan een grootverpakking Cup-a-Soup. Ga er maar aan staan. Kom je net vers van de universiteit of hogeschool; helemaal volgestopt met de diepzinnigste marketingtheorieën over merkstrategie, positionering, communicatietactieken en social-media-2.0-underground warfare, mag je vervolgens bij zowat het meest sexy marketingbedrijf op aarde één van de minst sexy producten verkopen: zout in een zakje. Met kleur- en smaakstoffen wel te verstaan.

Gelukkig begrijpen ze bij Unilever heel goed dat je dit product niet zonder slag of stoot aan de man brengt. Het sausje zal zelf dus ook overgoten moeten worden met een dikke laag marketingvet. Next step voor onze brand manager? Het creatiefste (en waarschijnlijk duurste) bureau van het land. Briefing: make it sell. USP: er zit nu minder zout in.

Het resultaat mag er zijn. Ongelooflijk mooi geschoten ‘YouTube-filmpjes’. Salty is werkelijk briljant vormgegeven. Zelfs de meest geharde dokwerker krijgt ongetwijfeld weke gevoelens bij het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenfestivals voor de meest creatieve reclame. Toch klopt het concept van geen kant en ben ik bang dat zowel bureau als klant zelf ook zijn ingepakt door de hoge aaibaarheidsfactor van Salty en het doel – het verkopen van Sidekicks – uit het oog zijn verloren.

Eerste kritiekpunt is dat je na het zien van de commercials eigenlijk niet eens weet voor welk product er reclame wordt gemaakt. Deels komt dat door een gebrek aan relevantie tussen het verhaaltje en het product, maar ook omdat Salty de aandacht afleidt van het product. Daarnaast drijft het concept volledig op likeability; alleen wil je wel dat de commercial de likeability voor je merk vergroot en niet andersom. Arme Salty is niet meer nodig omdat Knorr Sidekicks minder zout bevat. Dat betekent dus eigenlijk dat Knorr ‘the bad guy’ is! Daarbij komt nog eens dat Salty sowieso nooit gewenst was: omdat Sidekicks minder zout bevat heb je geen zout nodig, maar dat geldt net zozeer als Sidekicks wèl meer zout zou bevatten.  

Ik weet niet hoeveel Sidekicks maaltijden er sinds de start van de campagne zijn verkocht, maar de stijging zou wel eens te verklaren zijn uit het gegeven dat men een gratis peper en zoutstelletje krijgt bij aankoop van drie pakken van het spul (vanwege de flauwe smaak van Sidekicks?). Zijn ze bij Knorr nou saus of zout aan het verkopen?

Wiemer Snijders
Wiemer Snijders is partner en consultant bij Idephix merkingenieurs, een onafhankelijk adviesbureau voor merkpositionering en -portfoliovraagstukken. Voor MarketingTribune schrijft hij maandelijks een column over merken en merkstrategie.

84 Reacties • Categorie: Branding, Creatie, Reclame & Media, MTXL Bookmark and Share

Reacties

Clemens woensdag, 17 maart 2010, 12:02

Hoi Wiemer,

Wat een negatieve en denigrerende benadering. Lijkt bijna afgunst. Jammerlijk!

Die kersverse (jr) brand manager doet het anders hartstikke goed! Petje af dat hij/zij dit voor elkaar heeft gekregen.

Gelukkig leidt dit tot reacties als jouw column waarin mensen duidelijk kunnen lezen dat het om Knorr gaat. Nee, zo makkelijk kun je niet zeggen dat het doel uit het oog is verloren. Wat betreft je sidekick-badguy verhaal. Ik denk dat een gemiddelde kijker die hele analyse niet doet en met een glimlach naar dergelijk commercials kijkt, feelgood. Happy thoughts rondom Knorr.

Ik moet me natuurlijk beseffen dat columns eigenlijk een beetje afzeikpilaren zijn. Of dat nu terecht of onterecht is…

Groet,
Clemens

Mirjam Rutten donderdag, 18 maart 2010, 11:20

Beetje zouteloze discussie. Er is in elk geval aandacht en ik geloof dat het iedereen altijd daarom gaat. En maar roepen. Wat een kakafonie. Zelfs in de politiek doet men niets anders meer.
Leuk om te volgen maar ook erg vermoeiend. Ik ben helemaal voor de Namibië Style!

Clemens donderdag, 18 maart 2010, 11:27

Namibie Style dan… daar kan je vast meer over vertellen!

Wiemer donderdag, 18 maart 2010, 11:40

Clemens,
Het punt dat ik maak in mijn column is dat - naar mijn mening - vorm voorbij is geschoten aan functie. Daarbij ben ik er niet op uit geweest om een brand manager of organisatie ‘af te zeiken’; dat doe ik immers ook niet. Ik ben kritisch op het concept: Salty is een geweldig vormgegeven en hoogst aaibare ‘advertising property’, maar doet naar mijn mening niets of te weinig voor het merk/ product waarvoor geadverteerd wordt. Ik twijfel er dus aan of de ‘feelgood, happy thoughts’ voor Salty overgedragen worden op het merk Knorr of product Sidekicks. Dat zou namelijk wel het doel moeten zijn van de reclame-inspanningen.

Crux: hoe groot is de zogeheten ‘recall’ van Sidekicks na het zien van deze commercials?

Daarnaast is het raar dat ‘iets van zout’ reclame maakt voor een product met minder zout (vandaar de ‘bad guy’ opmerking). Er is duidelijk veel geld uitgegeven; ik ben alleen bang dat het effectiever uitgegeven had kunnen worden.

Clemens donderdag, 18 maart 2010, 12:24

Hoi Wiemer,

Ik snap je. Maar er zijn manieren van meten naast ‘recall’ die misschien wel meer zeggen over het succes vd campagne. Recall is niet alles bedoel ik.

Het laatste hoeft mijns inziens niet zo te zijn.

Maargoed ik vond de campagne leuk had ik al laten merken en reageer vrij ‘enthousiast’.

Groet,
Clemens

Buy Gold Houston donderdag, 03 maart 2011, 21:27

Salty is een geweldig vormgegeven en hoogst aaibare ‘advertising property’, maar doet naar mijn mening niets of te weinig voor het merk/ product waarvoor geadverteerd wordt. Ik twijfel er dus aan of de ‘feelgood, happy thoughts’ voor Salty overgedragen worden op het merk Knorr of product Sidekicks. Dat zou namelijk wel het doel moeten zijn van de reclame-inspanningen.

Property Investment vrijdag, 04 maart 2011, 11:12

Americans have been selling this view around the world: that progress comes from perfect protection of intellectual property.

scraps para orkut maandag, 07 maart 2011, 20:20

Knorr moet opzouten! by idephix on 28/04/2010. 17 maart 2010 | MarketingTribune | door Wiemer Snijders. Onlangs stuurde iemand mij de link naar een ...

Übersetzung Deutsch Englisch dinsdag, 08 maart 2011, 19:23

Ik twijfel er dus aan of de ‘feelgood, happy thoughts’ voor Salty overgedragen worden op het merk Knorr of product Sidekicks. Dat zou namelijk wel het doel moeten zijn van de reclame-inspanningen.

Portable dvd player zaterdag, 12 maart 2011, 14:52

Luckily, about a year ago I went through this entire process to learn what it all meant. I can tell you, though, I really wish I would have had this resource to get me started! Knorr moet opzouten!

blinds dinsdag, 15 maart 2011, 18:12

Your article is really interesting, its amazing how successful such a product can be using social media, just goes to prove the potential of online efforts!

harry donderdag, 17 maart 2011, 12:59

your article is interesting .Keep posting such articles

meladerm donderdag, 24 maart 2011, 9:22

Cool, this is wonderful, love reading this article. Thank you for sharing.

asset tracking vrijdag, 01 april 2011, 3:11

Awesome article, surprised how effectice social media marketing can be!

ccie bootcamp woensdag, 06 april 2011, 18:45

Thanks everyone, have a nice article.

yoga retreat maandag, 11 april 2011, 16:57

Wonderful work, thank you very much for sharing. It made me realise how powerful social media is.

blinds dinsdag, 19 april 2011, 17:21

Some insightful observations on social media.

premium wordpress themes donderdag, 28 april 2011, 9:33

Er is in elk geval aandacht en ik geloof dat het iedereen altijd daarom gaat. En maar roepen. Wat een kakafonie. Zelfs in de politiek doet men niets anders meer.
Leuk om te volgen maar ook erg vermoeiend. Ik ben helemaal voor de Namibië Style!

oferte invitatii woensdag, 18 mei 2011, 13:12

Jeg fant artikkelen din veldig nyttige og veldig inspirerende for meg. Jeg vil gjerne si at jeg setter pris på arbeidet ditt. Gjør ditt beste i fremtiden. Jeg skal definetely tilbake tilbake til deg.

table pcs donderdag, 19 mei 2011, 17:43

Het laatste hoeft mijns inziens niet zo te zijn.

iPhone5 zaterdag, 21 mei 2011, 4:56

Thanks everyone, individual a squeamish article.

Woodworking Magazines dinsdag, 24 mei 2011, 7:54

Wat zeg je? Vervoer 500 + volgelingen op uw social networking website is echt moeilijk, zelfs als je het doet voor een bekend bedrijf (zoals Knorr).

Weet je wel hoe moeilijk het is dat een eigen merk?

Dee

sesliserbest vrijdag, 27 mei 2011, 16:03

thnks u admin very much

fake grass dinsdag, 07 juni 2011, 5:46

C’est bon ça ! Mais chui d’accord avec Claude…c’est un peu flatiguant de voir tout ça…moins de couleurs serait mieux ! Mais bravo pour ton blog…beau travail.

free itunes woensdag, 15 juni 2011, 13:45

Zelfs in de politiek doet men niets anders meer.
Leuk om te volgen maar ook erg vermoeiend. Ik ben helemaal voor de Namibië Style

seo consultants London maandag, 20 juni 2011, 23:19

Ik wil u bedanken voor het geven van uw gegevens en uw webpagina, dit is duidelijk, maar goed artikel, I love it, ik iets geleerd vandaag! Bedankt!

corporate events London maandag, 20 juni 2011, 23:20

Dat is erg handig. Ik zou willen vragen of het zou goed zijn als ik de staat een deel van dat op mijn persoonlijke weblog. Natuurlijk zou ik u vergoeden, en ook link terug hier.

cheap car insurance maandag, 20 juni 2011, 23:21

Het onderwerp is opmerkelijk. Ik heb eigenlijk nooit denk dat ik zou een uitstekende lezen in deze tijd hebben tot ik er achter deze website. Ik ben dankbaar voor de informatie. Dank u voor uw zo vriendelijk genoeg om uw informatie gedeeld met ons.

Tooway Broadband vrijdag, 24 juni 2011, 17:21

To get the most of out of technology we all need a sense of our technological identity, a sense of who we are and what we need to do to see to it that technology will help us get there.

Alaska Salmon Fishing dinsdag, 28 juni 2011, 14:11

eg fant artikkelen din veldig nyttige og veldig inspirerende for meg. Jeg vil gjerne si at jeg setter pris på arbeidet ditt. Gjør ditt beste i fremtiden. Jeg skal definetely tilbake tilbake til deg.

pc monitors dinsdag, 28 juni 2011, 17:23

Waardevolle informatie en uitstekend ontwerp heb je hier! Ik wil u bedanken voor het delen van uw gedachten en tijd in de spullen die je post!

bad credit car loans dinsdag, 28 juni 2011, 17:24

geweldig inspirerend artikel. Ik ben vrij veel tevreden met je goede werk. Je zet echt nuttige informatie. We kijken uit naar je volgende bericht.

internal sata hard drive woensdag, 29 juni 2011, 15:47

Hey Wiemer, Je moet echt een goed artikel hier. Ik ben gewoon benieuwd of dat commerciële echt effectief is. Zoals je had gezegd dat is meer dan 50.000 te bekijken. Dat is geweldig om te horen.

kelly donderdag, 30 juni 2011, 2:56

Style Leuk volgenom te maar erg vermoeiend. Namibië Ik helemaal voor de ook ben.

office refurbishment vrijdag, 01 juli 2011, 12:18

When you are ready to take on office space planning you may wonder how and where you even go about accomplishing this task. Instead of trying to get everything you need for this office space, you may need a design team to make some of these decisions for you.

custom lanyard vrijdag, 08 juli 2011, 2:50

Ik hou van je blog. Alles is zo informatief. Ik ga dit vaker te controleren. Gefeliciteerd en houd het op. Bedankt!

Education vrijdag, 08 juli 2011, 17:54

Hartelijk dank voor dit geweldige reclame bericht Wiemer! Mijn familie is ook met behulp van Knorr zo lang en het werkt echt goed. Zoals verwacht onze soep kregen de beste smaak, indien wordt gebruikt met dit product. Dank je wel voor het posten van dit.

regrow hair maandag, 11 juli 2011, 10:11

Geweldig bericht Weimer. Mijn familie was usnng Knorr voor een zeer lange tijd. Het is goed dat ze ook sociale media gebruiken om hun marketing te verbeteren. Welnu, in feite zijn ze echt niet nodig die marketing techniek omdat ze al goed overal bekend. Maar het gebruik van social media is nog steeds een groot voordeel.

how to naturally whiten teeth woensdag, 13 juli 2011, 13:49

Proficiat op een zeer informatieve blog. Ik vind je standpunt echt inzichtelijke dat II niet kon helpen, maar te knikken tijdens het lezen van uw post. Ik kon niet eens meer.

Diamondback Viper woensdag, 13 juli 2011, 20:13

The relationship did not just deteriorate after 2009. It was always bad, because Labour opposed News International’s self-interested demands.

Brown says this became harder because the Conservative party adopted News International’s stance on key media policy issues. He cites: the licence fee, BBC online, the future of sporting events on TV, the fate of the BBC’s commercial arm and Ofcom.

credilife vrijdag, 15 juli 2011, 1:55

Wiemer Snijders is so hilarious. I can’t get rid myself.

prostate biopsy procedure vrijdag, 15 juli 2011, 19:34

Detta är ett stort arbete Weimer. Jag uppskattar verkligen hur du skriver din artikel. Det låter du verkligen marknaden Knorr. Tja, har det alltid varit en partner i vårt kök. En hemlig orsak till våra läcker måltid. Tack så mycket för att publicera detta.

Lasik Eye Surgery in indianapolis woensdag, 20 juli 2011, 13:49

The relationship did not just deteriorate after 2009. It was always bad, because Labour opposed News International’s self-interested demands.

Brown says this became harder because the Conservative party adopted News International’s stance on key media policy issues. He cites: the licence fee, BBC online, the future of sporting events on TV, the fate of the BBC’s commercial arm and Ofcom.

Double Glazing Surrey zaterdag, 30 juli 2011, 9:46

Certainly none even came close to matching Knorr’s widely spread international profile.

Private Detective Essex zaterdag, 30 juli 2011, 9:47

Doesn’t say much about the product. But it’s a lil funny so.. okay!

Hairdressers Epsom zaterdag, 30 juli 2011, 9:49

Consumers see Knorr as a passport to world cuisine, adding new ideas and new twists to old favorites. Knorr has the history and knowledge to move effortlessly between cuisines and countries.

Nike free run plus zondag, 31 juli 2011, 18:01

Leuk om te volgen maar ook erg vermoeiend. Ik ben helemaal voor de Namibië Style!

indianapolis Laser Eye Surgery dinsdag, 02 augustus 2011, 18:17

Brown says this became harder because the Conservative party adopted News International’s stance on key media policy issues. He cites: the licence fee, BBC online, the future of sporting events on TV, the fate of the BBC’s commercial arm and Ofcom.

Keyword Tool maandag, 29 augustus 2011, 3:28

Een dikke proficiat aan Knorr! Zij verdienen het voor zijn hardwerkende en extra patiënt op de resultaten!

wireless external hard drives woensdag, 31 augustus 2011, 1:02

Het was erg verfrissend bericht met aantrekkelijke ideas.It was heerlijk om je blog te lezen. De ideeën zijn zeer goed aangelegd en het was verfrissend om te lezen. Ik was in staat om de feiten, dat ik op zoek was naar te vinden. Ik dank u voor de initiatieven die u hebt gemaakt in het schrijven van dit artikel.

BBQ Islands donderdag, 01 september 2011, 21:54

Love the picture posted above! It tells a significant story! It was taken perfectly! This is what you call photography flavored with marketing.

angina symptoms zondag, 04 september 2011, 17:39

wow I don’t understand a word of this article

instant payday loans woensdag, 21 september 2011, 11:22

Bedankt voor uw prachtige posting! Ik heb wel genoten van het lezen, kun je een grote author.I worden zal zeker naar uw blog bladwijzer en zal uiteindelijk terug te komen later. Ik wil aanmoedigen om je een geweldige baan voort te zetten, hebben een leuke avond!

Merit Fitness 725T Treadmill dinsdag, 04 oktober 2011, 21:10

Iedereen houdt van dit bericht. Altijd erg informatief. Hopelijk zul je blijven de gunstige werk en houden van de normaal. All the best.

Shampoo With Nioxin dinsdag, 04 oktober 2011, 21:12

Ik heb bewondering voor de lieve informatie die u te bieden in uw artikelen. Ik ga je blog site bladwijzer en mijn kinderen hier vaak bezoeken. Wij zijn vrij zeker van dat ze zullen een hoop nieuwe dingen te leren hier dan wie dan ook!

How To Whiten Teeth At Home dinsdag, 04 oktober 2011, 21:13

Ik wil zeggen dat deze blog weer op zoek te interessant kreeg ik een mooie en geweldige lezen op deze blog. deze keer wil ik bedanken om samen met mijn hele team. We ook graag naar blogger te bedanken voor zijn beste denken.

list of most famous people woensdag, 12 oktober 2011, 22:38

Het is goed dat ze ook sociale media gebruiken om hun marketing te verbeteren. Welnu, in feite zijn ze echt niet nodig die marketing techniek omdat ze al goed overal bekend.

Schwinn 431 Elliptical donderdag, 13 oktober 2011, 5:48

Ik ben zeer geïnteresseerd in het lezen van artikelen. Deze blog was echt een geweldige site waar ik nog nooit had gevonden het overal. Heel veel dingen in deze site!

virtual assistant zaterdag, 05 november 2011, 9:02

Dat zou geweldig zijn om berichten uit te wisselen met uw blog of reviews te schrijven. Dat zou een grote verkeer uit te wisselen worden als ik heb 3000 bezoekers op mijn blog. Pls laat het me weten. Bedankt.

Kids dating woensdag, 09 november 2011, 21:00

Opnieuw een zeer nuttig bericht. Ik heb het lezen van veel van de adviezen en berichten op deze website en vinden dat ze zeer nuttig en interessant. Ik zal kijken hoe vaak terug en beoordelen van de verdere posten hier, evenals alle opmerkingen.

chris hemsworth workout woensdag, 09 november 2011, 21:02

Dit is zo’n goed artikel om te lezen. Het stimuleren van mij om meer van uw artikelen te lezen. Ga zo door. Werk Smile In de hoop meer uitstekende artikelen van je binnenkort.

memory foam mattress maandag, 14 november 2011, 6:12

Daarnaast drijft het concept volledig op likeability,alleen wil je wel dat de commercial de likeability voor je merk vergroot en niet andersom.

VPX sports donderdag, 24 november 2011, 13:41

kun je een grote author.I worden zal zeker naar uw blog bladwijzer en zal uiteindelijk terug te komen later.

arakliogretmenlisesi vrijdag, 25 november 2011, 9:03

wow I don’t understand a word of this article

Muslim Dating vrijdag, 25 november 2011, 23:14

Ik hield echt van het lezen van uw blog. Het was heel goed geschreven en gemakkelijk te begrijpen. In tegenstelling tot andere blogs heb ik gelezen, die zijn echt niet zo goed. Ik vond ook je berichten erg interessant.

Designer Clothes for Men zondag, 27 november 2011, 6:53

Het hielp me met oceaan van kennis, dus ik geloof echt dat je zal een veel beter doen in de toekomst ik waardeer alles wat je hebt toegevoegd aan mijn kennis het bewonderen van de tijd en de moeite die u in uw blog en gedetailleerde informatie biedt u in dit bericht. Het zal meer handig als u ook informatie over dit onderwerp.

Jogo de sinuca dinsdag, 29 november 2011, 5:19

Ik lees uw blog een paar keer en dit is de eerste keer dat ik het gevoel dat ik nodig commentaar te geven. Heel mooi schrijven inderdaad. Hartelijk dank voor uw het delen van nuttige artikel. Deze ideeën is erg nuttig voor mij.

Online brokerage reviews woensdag, 30 november 2011, 0:02

Deels komt dat door een gebrek aan relevantie tussen het verhaaltje en het product, maar ook omdat Salty de aandacht afleidt van het product.

GSP workout vrijdag, 02 december 2011, 15:34

Je blog heeft een aantal van de meest fascinerende informatie! Ik heb gelezen meerdere pagina’s hier en ik moest gewoon commentaar en u weet dat ik dacht dat u geweest bent fantastisch werk hier doen laten. Keep it up!

UK accountants zondag, 04 december 2011, 19:03

Het hielp me met oceaan van kennis, dus ik geloof echt dat zul je veel beter doen in de toekomst ik waardeer alles wat je hebt toegevoegd aan mijn kennis het bewonderen van de tijd en de moeite die u in uw blog en gedetailleerde informatie biedt u in dit bericht.

bbw date donderdag, 08 december 2011, 1:22

Dit is de ideale functie voor iemand die wil bekend te zijn met dit onderwerp. U heeft zeker plaats een nieuwe wending op een onderwerp dat op papier ongeveer al jaren. Fabulous materiaal, is je post absoluut invloed een te lezen als iemand overkomt het. Heb ik niet begrijpen dat dit onderwerp zo belangrijk was. Je onmiskenbaar plaats het in de waarneming voor mij.

flat belly veggies donderdag, 08 december 2011, 1:24

Bedankt voor deze. Ik hou echt van wat je hier hebt gepost en wensen u veel succes met deze blog!

Fastest Way to Lose Belly Fat donderdag, 08 december 2011, 1:26

Ik wilde alleen maar een opmerking om te zeggen dat ik uw blog te genieten verlaten. Als we kijken naar het aantal reacties, zie ik anderen het gevoel op dezelfde manier! Gefeliciteerd met een zeer populaire blog.

whitening cream zondag, 25 december 2011, 22:17

dus ik geloof echt dat je zal een veel beter doen in de toekomst ik waardeer alles wat je hebt toegevoegd aan mijn kennis!

SEO zondag, 01 januari 2012, 22:36

It is an amazing and wonderful blog… It is very helpful for a lot of people… I think it should be translated into English…

Discount UGG Boots dinsdag, 17 januari 2012, 10:04

cheap uggs australia The sisters have so much to understand, she should not have to study hard. yt21fdg

gratis poker zondag, 22 januari 2012, 7:31

Zelfs de meest geharde dokwerker krijgt ongetwijfeld weke gevoelens bij het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenfestivals voor de meest creatieve reclam

clarinet parts maandag, 30 januari 2012, 15:52

okwerker krijgt ongetwijfeld weke gevoelens bij het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenfestival.

1-3 dimethylamylamine hcl powder maandag, 30 januari 2012, 15:54

het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenfestival

does 5htp work maandag, 30 januari 2012, 15:56

gevoelens bij het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenf

schisandra chinensis benefits maandag, 30 januari 2012, 15:58

t ongetwijfeld weke gevoelens bij het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenfestivals voor de meest creatieve reclam.

yohimbine bark extract maandag, 30 januari 2012, 15:59

bij het zien van ons afgeserveerde vriendje. Het reclamebureau zal zeker hoge ogen gooien op de prijzenfestivals voor de meest creatieve reclam.

Driving Lessons zondag, 05 februari 2012, 7:05

Ik echt van het lezen van uw blog. Het was heel goed geschreven en gemakkelijk te begrijpen. In tegenstelling tot andere blogs heb ik gelezen, die zijn echt niet zo good. Ik vond ook je berichten interessant.

Plumbers in Leeds zondag, 05 februari 2012, 7:07

Zeer grote post! het interesseren om te lezen. Dank u voor het delen van dit met iedereen.

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1