vrijdag, 08 juli 2011 (8:06)

M&M’s opent eerste World Store in Europa

M&M’s heeft op Leicester Square in Londen zijn eerste M&M’s World Store in Europa geopend. De M&M’s personages Red en Yellow openden de nieuwe megastore samen met de burgemeester van Londen, Boris Johnson. De store beslaat 3.200 vierkante meter, verdeeld over vier verdiepingen en moet bezoekers meevoeren in de kleurrijke wereld van het chocolademerk.


Het merk wil voortborduren op het succes van de stores in Las Vegas, Orlando en op Times Square in New York. Deze populaire winkels worden naar eigen zeggen van het merk jaarlijks bezocht door meer dan 10 miljoen mensen.

De store belooft een unieke ervaring. Een van de grootste blikvangers is de wereldberoemde interactieve 'Wall of Chocolate' met 22 kleuren waar je je eigen M&M’s mix uit samen kan stellen. Daarnaast is er een scala aan  M&M’s kleding, beddengoed en sieraden.

In de store is een belangrijke rol weggelegd voor de M&M’s personages Red, Yellow, Blue, Orange & Miss Green. Fans kunnen in de nieuwe winkel hun favoriete personages beter leren kennen door een reeks van videoschermen, om vervolgens met ze op de foto te gaan met behulp van een geanimeerde achtergrond. Voor echte fanatiekelingen, is er de mogelijkheid om de beroemde en schattige karakters te bezoeken in "M&M'S Character Worlds", waar Red, Yellow, Blue, Miss Green en Orange tot leven komen.

2 Reacties • Categorie: Branding Bookmark and Share

Reacties

verse pasta met korting dinsdag, 12 juli 2011, 18:21

Wat een leuke winkel. Kan niet wachten tot er 1tje hier wordt geopend.

Bart zondag, 17 juli 2011, 14:05

Wat een leuke(lees:kansloze) commentspam, kan niet wachten tot AH een fatsoenlijk SEO bureau inhuurt wink

PS: Beste MT-redactie als ik jullie was zou ik er voor zorgen dat alle comments/links van een no-follow worden voorzien dan krijgt je niet van al dit soort onzin reacties.

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1