donderdag, 14 januari 2010 (10:10)
Nike laat natuurlijk regelmatig van zich horen, maar is nu wel heel druk met een soort van branding offensief. Terwijl de nieuwe jasjes groots worden geplugt, komt het sportmerk tegelijk met een iPhone applicatie in de vorm van een creatieve stadsgids.
Op Bright.nl wordt de applicatie uitgelegd: 'De city guide van Nike bestaat in versies voor Amsterdam, Barcelona, Berlijn, Londen, Milaan en Parijs. Per stad geven vijf min of meer bekende bewoners tips. In Amsterdam zijn dat oa. Nalden en Pepijn Lanen van Le Le. Maar ook ontwerpers, muzikanten en studenten. De app geeft tips voor kledingshops, restaurants, clubs, kunst, sport en events. Maar laat je ook weten wanneer er nieuwe artikelen in de shops van Nike te vinden zijn.'
Retrojasje
Naast de mobiele stadsgids wil Nike naar aanleiding van het aankomende WK in Zuid-Afrika een klapper maken met de remastered N98 Track Jacket. In 1998 werd dit jasje geïntroduceerd en gedragen door het Braziliaanse nationale voetbalteam. De N98 Track Jacket, ook bekend als het ‘anthem’ jasje, behoorde tot het officiële tenue dat de voetballers droegen tijdens het volkslied op het veld.
.
1 Reactie • Categorie:
Branding