donderdag, 15 juli 2010 (10:26)

NIMA komt met examen eMarketing

NIMA heeft een nieuw examen ontwikkeld gericht op eMarketing. Met dit nieuwe examen wil de brancheorganisatie tegemoet komen aan de vraag uit de markt.



Recent onderzoek van NIMA toont namelijk aan dat bijna de helft (47%) van de marketeers in Nederland zijn marketingkennis van online mogelijkheden te beperkt vindt. Ongeveer driekwart van de marketeers geeft daarbij aan dat ze op korte termijn meer aandacht willen besteden aan online marketing. Daarnaast geven het bedrijfsleven en opleiders aan dat er behoefte bestaat aan een keurmerk voor eMarketing. 
 
Het NIMA eMarketing examen zal op NIMA-B niveau (HBO/Bachelor) worden afgenomen. Hierbij wordt er wel vanuit gegaan dat de kandidaat over voorkennis op HBO-CE of NIMA Marketing-B niveau beschikt. Het eerste examen is gepland in februari 2011. Al enkele opleiders hebben aangegeven voor dit examen te gaan opleiden. De eerste opleidingen starten in september. 
 
Het NIMA eMarketing diploma is met name afgestemd op marketeers die in het verleden een goede marketingopleiding hebben gevolgd en nu een gedegen eMarketing opleiding willen volgen met een erkend diploma. De examenstof behandelt uitgebreid de mogelijkheden en toepassingen van digitale marketing. De integratie van digitale marketing binnen de marketingstrategie maakt hier een belangrijk onderdeel van uit.
 

1 Reactie • Categorie: Reclame & Media Bookmark and Share

Reacties

matin zondag, 25 juli 2010, 18:26

Cheap balenciaga purses, handbags, wallets onsale,
Luxuy handbags, purses, high quality at low price at poboshop.com.
balenciaga handbags
balenciaga bags

Explore the world of erotic lingerie. Find the most erotic lingerie, hot underwear,
babydoll, teddies and more.
erotic lingerie

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1