maandag, 08 februari 2010 (16:11)
Weet u wie er won in de finale tussen de New Orleans Saints en de Indianapolis Colts? Nee? Wij ook niet en het zal ons jeuken. Want de Superbowl draait niet meer om de sport, maar om's werelds duurste commercials in de pauze. Kijk hier voor een overzicht van de oogst van 2010.
Een homo-datingsite werd geweerd, het filmpje met drie talkshow hosts mocht weer wel en was spraakmakend terwijl Pepsi schitterde door afwezigheid. Onze collega's van Dutch Cowgirls blogten er aardig commentaar bij. Sport is anno 2010 een irritante onderbreking van de reclame bij de Superbowl en in dat opzicht een aanwinst voor het vak, deze topkwaliteit commercials die wel erg Amerikaans zijn.
Het complete overzicht
Klik hier voor het complete overzicht. Dit jaar kostte een half minuutje zendtijd 2,8 miljoen dollar. Vorig jaar haalde zendgemachtigde CBS circa 213 miljoen dollar binnen met 's werelds meest gewilde reclameblok. De hoogmis van het vak... of gebakken lucht ten top? (PvWK)
TOP 10 waardering Superbowl-commercials op de Superbowl site
Reageer • Categorie:
Reclame & Media
Pagina 1 van 1