vrijdag, 17 oktober 2008 (10:38)

Retail en telecom boosten radiobestedingen

AMSTELVEEN - Radio Advies Bureau (RAB) meldt een stijging van 9,6 procent van de netto reclamebestedingen op radio in het derde kwartaal 2008.


In het derde kwartaal 2007 was de omzet 47.694.000 euro en in het derde kwartaal 2008 52.277.000 euro. Dankzij deze stijging zijn de netto radiobestedingen in de eerste drie kwartalen van dit jaar gestegen met 4,8 procent.
   
'Roerig goed voor radio'
RAB-directeur George Bohlander: ‘Na een positief eerste kwartaal 2008 met een stijging van 6,1 procent en een stabilisatie in het tweede kwartaal (+0,6 procent) is het derde kwartaal zeer positief geweest met bijna een double digit stijging. Goed scorende branches in het derde kwartaal zijn retail en telecom/ict. Voor geheel 2008 handhaaft RAB de prognose van een stijging van circa 3 procent.' Volgens de directeur is radio het medium bij uitstek, dat in roerige beurstijden als kostenefficiënt en actiematig medium hoog in het vaandel staat bij adverteerders.

 

Reageer • Categorie: Reclame & Media Bookmark and Share

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1