vrijdag, 13 augustus 2010 (8:17)
Investeringsmaatschappij Egeria, mede- eigenaar van NRC Media, trekt zich terug uit televisiezender Het Gesprek. Daarmee komt waarschijnlijk binnen enkele weken een einde aan de zender, zo meldt NRC Handelsblad. Gisteren werd uitstel van betaling aangevraagd. Derk Sauer, een van de initiatiefnemers en aandeelhouders van Het Gesprek heeft dit tegenover de krant bevestigd.
'Ik heb begrip voor het standpunt van Egeria', zegt Sauer: 'Tijdens de aandeelhoudersvergadering van maandag kwamen we tot de conclusie dat de inkomsten het komend jaar zodanig zouden tegenvallen dat het niet verantwoord zou zijn om door te gaan.'
Het Gesprek zendt uit sinds oktober 2007. Het einde van Het Gesprek heeft geen gevolgen voor nrc.next en NRC Handelsblad, benadrukt Sauer. Bij de overname van NRC Media door Egeria en de aandeelhouders van Het Gesprek zijn de kranten en de tv-zender nadrukkelijk apart geplaatst. Egeria heeft 80 procent van de aandelen in NRC, de mannen achter Het Gesprek 20 procent. De volledige reactie van Sauer vindt u op NRC.nl.
3 Reacties • Categorie:
Reclame & Media
Pagina 1 van 1