woensdag, 02 maart 2011 (9:19)

TNT Post en Ogone introduceren nieuwe betaalmethode

Deze maand start Pakketservice van TNT Post met het aanbieden van CheckPay, een betaalmethode voor online winkelen, waarbij een klant alleen betaalt als de bestelling ook daadwerkelijk is ontvangen. De Payment Service Provider Ogone start deze week met het aanbieden van CheckPay aan webwinkeliers.



CheckPay werkt met een onafhankelijke tussenrekening. Zodra een klant een bestelling doet bij een webwinkel, voldoet de klant het aankoopbedrag via iDEAL. De betaling wordt zowel aan consument als aan de webwinkel gemeld. De consument ontvangt vervolgens een aflevercode via sms en email. Bij aflevering van de bestelling toetst de klant deze code in op de handcomputer van de pakketchauffeur. De klant ontvangt dan zijn bestelling en de webwinkel ontvangt het aankoopbedrag binnen enkele dagen op zijn rekening. Mocht de consument de bestelde goederen niet binnen 30 dagen ontvangen, dan stort TNT Post het aankoopbedrag terug.

Voor de webwinkelier biedt CheckPay de zekerheid van aflevering bij de juiste ontvanger, zeggen de bedenkers. Volgens Ray Bak, country manager bij Ogone is TNT Post een sterke partner om het vertrouwen van de consument en webwinkelier te wekken.

1 Reactie • Categorie: Product Development, E-Commerce Bookmark and Share

Reacties

Michael donderdag, 23 februari 2012, 15:28

Klinkt als een goed initiatief!

Reageren

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Stuur mij een mail bij een nieuwe reactie

Submit the word you see below:


Pagina 1 van 1