PersTribune

dinsdag, januari 03, 2012

Karpettenkelder.nl uit jasje gegroeid

Karpettenkelder, onderdeel van Rion woninginrichting in Rotterdam, is verhuisd. De vloerkleden en tapijten specialist uit Rotterdam, is in korte tijd flink uit zijn jasje gegroeid. Hierdoor ontstond de behoefte aan een grotere ruimte om alle tapijten collecties zo goed en volledig mogelijk te tonen. Sinds deze week is Karpettenkelder gevestigd aan de Anthonetta Kuijlstraat 107 in Rotterdam-Prinsenland naast het reeds bestaande Rion filiaal.

Landelijk succes Karpettenkelder.nl
In 2005 opende Rion woninginrichting een tweede filiaal in Rotterdam-Zuid. Dit filiaal was ook direct de start van Karpettenkelder.nl. Vanwege het landelijke bereik van de webshop, groeide de Karpettenkleder uit van één naar 15 vloerkleden collecties. Inmiddels zijn er via de website meer dan 5.000 tapijten te bekijken en direct online te bestellen. Door het landelijke bereik en daarmee het online succes, is de Karpettenkelder behoorlijk uit zijn jasje gegroeid. Om alle karpetten en vloerkleden goed te tonen was er een behoefte aan een grotere ruimte. 

Dubbele vloeroppervlakte, beter bereikbaar
Een nieuwe en grotere locatie werd gevonden aan de Anthonetta Kuijlstraat 107 in Rotterdam-Prinsenland naast het reeds bestaande Rion filiaal. Op deze nieuwe locatie heeft Karpettenkelder de beschikking over een dubbel zo grote vloeroppervlakte. Hierdoor is het mogelijk om veel meer vloerkleden te tonen. Vooral de handgeknoopte klassieke vloerkleden (perzen) en hoogpolige wollen tapijten worden prominenter getoond. Verder beschikt de locatie over eigen parkeerplaatsen. Hierdoor is parkeren voor de deur altijd gratis.

Posted by Jambo Media on 01/03 at 02:46 PM
E-CommercePermalink