Thndr haalt Bart Hendrikx binnen

- Algemeen
- 21 apr 2026 @ 16:50
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 21 apr 2026 @ 16:50
- Kel Koenen
Thndr Music heeft Bart Hendrikx benoemd tot Head of Business Development. De Amsterdamse studio voor sonic branding, campaign music en product sound wil met zijn komst versneld inzetten op internationale groei en langdurige samenwerkingen met merken en bureaus.
Hendrikx krijgt binnen Thndr de verantwoordelijkheid voor verdere commerciële ontwikkeling van de studio. Daarbij ligt de nadruk op grotere internationale projecten en strategische partnerships. De benoeming volgt op een periode waarin Thndr zich opnieuw positioneerde met een rebrand en de studio zich nadrukkelijker profileert buiten Nederland.
De nieuwe Head of Business Development brengt ruim twintig jaar ervaring mee op het snijvlak van muziek, film en advertising. Eerder vervulde hij functies bij MassiveMusic, Parasol Island en Antfood. Daarnaast was hij betrokken bij de Europese uitbreiding van Ridley Scott Associates vanuit Amsterdam. Ook werkte Hendrikx aan commerciële trajecten rond grootschalige drone light shows en branded experiences. In die context werkte hij samen met merken als Sonos, Heineken en 20th Century Fox. Verder werkte hij met creatieve partijen als Chromista.
'Thndr heeft in korte tijd echt een eigen plek veroverd', zegt Hendrikx. 'Wat mij aanspreekt is dat het team heel goed weet waar het voor staat. Een studio die zich richt op bespoke campaign music, sonic branding en product sound, en die kiest voor werk waar aandacht en vakmanschap in zit.' Volgens Hendrikx ligt de kans vooral in duurzame samenwerkingen. 'Mijn rol is om die kwaliteit verder uit te bouwen door met de juiste merken en bureaus samen te werken. Denk aan grotere internationale projecten en partnerships waar je echt iets kunt opbouwen, in plaats van losse opdrachten.'
Thndr werd opgericht door Max Gramser en werkte eerder aan projecten voor onder meer VanMoof, Nike, Adidas, Google, IKEA, DeGiro en Bugaboo.
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Waarom L'Oréal Paris koos voor Chantal Janzen als lokaal...
- ‘Onze droom is het startpunt zijn voor iedere sporter’
- Perenoogst 60e editie ADCN Awards bekend
- SAN kiest finalisten New Kids on the Block
- [column] De 'Brand Journey': het kompas dat merken koersvast...
- Cannes Lions maakt shortlistingjury 2026 bekend
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

