Jens Glerum VIA Rookie of the Year

- Algemeen
- 1 okt 2026 @ 05:33
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 1 okt 2026 @ 05:33
- Kel Koenen
Jens Glerum, co-founder van Creatormate, is uitgeroepen tot VIA Rookie of the Year. Hij ontving de prijs dinsdagavond tijdens Agora for Future Thinkers, een nieuw jaarlijks diner en symposium van brancheplatform VIA. De award richt zich op professionals die aan het begin van hun loopbaan in de marketing- en communicatie-industrie staan.
Voorafgaand aan het evenement presenteerden vier kandidaten hun visie op de toekomst van de industrie aan een afvaardiging van het VIA-bestuur. Glerum richtte zich daarbij op ontwikkelingen rond AI, technologie en de creator economy. Glerum is co-founder van Creatormate, een platform dat creatives rechtstreeks verbindt aan merken. Het bedrijf gebruikt technologie om samenwerkingen tussen beide partijen te faciliteren.
Boris Nihom, CEO van Dentsu Benelux en bestuurslid van VIA, licht de keuze voor Glerum toe: 'Jens is onderdeel van de nieuwe generatie ondernemers die met AI ons vak volledig opnieuw vormgeeft. Met een ambitieuze, ondernemende mentaliteit kijkt Jens nuchter naar zowel de kansen als bedreigingen die nieuwe technologie ons biedt.'
De award werd in De Molen van West uitgereikt door Tristan Albers van GoSpooky, die in 2024 Rookie of the Year werd. De prijs is een initiatief van VIA om jonge professionals binnen de marketing- en communicatiebranche onder de aandacht te brengen.
De uitreiking vond plaats tijdens de eerste editie van Agora for Future Thinkers. Tijdens het evenement gingen professionals uit verschillende generaties in op ontwikkelingen die de marketing- en communicatie-industrie de komende jaren kunnen beïnvloeden. DPG Media was als partner bij de eerste editie betrokken.
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Aniek van Velzen (Intergas): 'Consumenten hebben geen idee...
- Centraal Beheer maakt pensioenkloof zichtbaar met twaalf...
- Michel Dusée (Eredivisie CV): 'Kritiek betekent niet...
- Baasjes zetten dier boven portemonnee
- Kunst toegankelijk maken begint met gelijke kansen
- Van eigenwijs naar eigen regie: de merkstrategie van Bridgefund
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

