DDMA stelt Frank de Vries aan als senior legal counsel

- B2b
- 10 mei 2023 @ 08:15
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 10 mei 2023 @ 08:15
- Michiel van Zaane
Frank de Vries (37), voorheen werkzaam bij NS en ING, is per 1 mei in dienst getreden bij DDMA, de branchevereniging voor data en marketing. Hij gaat aan de slag als senior legal counsel en teamlead van het legal team.
De Vries was de afgelopen jaren onder meer werkzaam bij NS en ING als bedrijfsjurist. Hier deed hij veel ervaring op met advies op gebied van marketing-, privacy- en contractrecht. Naast zijn juridische kennis brengt Frank ook een bovengemiddelde interesse in technologie en marketing mee. Hij is thuis in verscheidene programmeertalen en ondersteunt startende ondernemers met de technische inrichting van websites en analytics.
Bij DDMA gaat De Vries als teamlead leidinggeven aan het juridische team. Samen met de drie andere legal counsels duidt hij juridische ontwikkelingen op het gebied van data-driven marketing en geeft hij advies aan de ruim 360 leden. Daarnaast richt Frank zich op public affairs en het versterken van de samenwerking met toezichthouders, ministeries en Europese instituten.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- FD: 'Regen aanmaningen is voorbode... 28-09-2023
- Aanbesteding exploitatie Nederlands... 27-09-2023
- Lineage presenteert winnaar... 22-09-2023
- Bestuurswissel SAN Bestuur22-09-2023
- Mid-Year Marketing Monitor: actuele... 20-09-2023
- Abovo Maxlead lanceert AI Marketing... 15-09-2023
MarketingTribune Events
- 5okt 2023
CustomerFirst Congres
- 12okt 2023
Shopping Today
- 31okt 2023
Grand Prix Content Marketing