Nieuwe directeur en voorzitter voor DDMA

  • B2b
  • 30 jun 2023 @ 07:04
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

DDMA, de branchevereniging voor data en marketing, heeft Judith Oude Sogtoen als directeur aangesteld. Daarnaast hebben de leden Noor Cloo, algemeen directeur bij Loyalty Management Nederland, tot voorzitter verkozen. Zij neemt het stokje over van vertrekkend voorzitter Robert van Geffen.

Judith Oude Sogtoen, hiervoor Director Fundraising, Partnerships & Corporate Communications bij Amref Flying Doctors, wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van DDMA. Ze volgt Diana Janssen op, die begin 2023 na 17 jaar afscheid nam. Oude Sogtoen heeft meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van data, marketing en sales bij commerciële en non-profit organisaties en gaat 3 juli 2023 officieel van start.
Judith Oude Sogtoen: ‘Ik loop al even mee in het data-driven marketingvak en heb gezien dat DDMA een cruciale rol vervult voor organisaties die data inzetten voor marketingdoeleinden. Als duider van technologische en juridische ontwikkelingen, als aanjager van verantwoord datagebruik en als plek waar professionals bij elkaar komen om van elkaar te leren. Het is voor mij dan ook een grote eer dat ik aan deze vereniging leiding mag geven. Het instapmoment is ook perfect. De vereniging staat er goed voor, met volop kansen om verder te groeien en samen met leden onze impact te vergroten.’

Noor Cloo start per direct als nieuwe voorzitter van DDMA. Cloo is 3 jaar actief in het bestuur van DDMA en heeft een sterke affiniteit met data en marketing. Na functies als commercieel directeur bij onder meer Eneco en Ziggo is zij op dit moment algemeen directeur van Loyalty Management Nederland, de organisatie achter Air Miles.
Noor Cloo: ‘Sinds ik in 2020 ben toegetreden tot het bestuur van DDMA, ben ik enorm de indruk geraakt van de kwaliteit, professionaliteit en gedrevenheid van zowel het bureau als de commissies. Ik hoefde dan ook niet lang na te denken toen het bestuur vroeg of ik mij kandidaat wilde stellen voor het voorzitterschap. Ik kijk er echt naar uit om samen met leden te groeien naar een nog succesvoller en waardevoller DDMA.’

Robert van Geffen en Resi Becker uit DDMA-bestuur
Noor Cloo neemt het stokje over van Robert van Geffen, die namens Philips actief was als voorzitter van DDMA sinds 2017. Robert begint op 1 juli als Chief Marketing Officer bij Straumann Group en neemt om die reden afscheid van het bestuur. Onder zijn voorzitterschap van 7 jaar is het aantal leden gegroeid van 270 naar 370, is de scope van de vereniging verbreed met kennisgebieden als influencermarketing, ethiek en AI, en zijn de DDMA-commissies verder geprofessionaliseerd. Resi Becker was sinds 2020 bestuurslid, eerst namens PostNL, later als algemeen directeur van Essent. De zoektocht naar nieuwe bestuursleden is inmiddels gestart.

Foto: Noor Cloo (links) en Judith Oude Sogtoen (rechts).

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/b2b is een toonaangevend kennisplatform voor marketeers die op de hoogte willen blijven van de nieuwste trends, inzichten en nieuwsberichten binnen de marketing tussen bedrijven.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken