Olifant van Rolo wint Gouden Loeki Aller Tijden

- Bureaus
- 26 nov 2015 @ 10:08
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - ReclameTelevisieAwardCommercials
- 26 nov 2015 @ 10:08
- Redactie Bureaus
De winnaar van de Gouden Loeki Aller Tijden is ‘Olifant’ van Rolo (Nestlé). Het Nederlands publiek heeft in de laatste stemronde deze klassieke commercial uit 1996 gekozen tot populairste en meest memorabele tv-spot uit 50 jaar Ster. Adverteerder en makers ontvingen de prijs, die ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van Ster werd uitgereikt, uit handen van directeur Arian Buurman.
'Het is een fantastische prestatie als je uit circa 150.000 commercials gekozen wordt tot dé commercial die het meest in ons collectieve geheugen gegrift staat', zegt vertrekkend Ster-directeur Buurman. 'Een prestatie van formaat en één om hartstikke trots op te zijn.'
Een representatief en onafhankelijk publiekspanel van GfK nomineerde 50 televisieommercials. De vakjury heeft de top 12 bepaald. De eindstem was weer voor het publiek. Het publiekspanel heeft uit de top 12 de absolute nummer 1 gekozen die de trotse winnaar is van de Ster Gouden Loeki Aller Tijden.
Bekijk alle genomineerden op SterGoudenLoekiallertijden.nl
Ster is een halve eeuw een professionele partner voor adverteerders, media- en reclamebureaus. Ster exploiteert reclamezendtijd op de televisie- en radiozenders en de websites van de publieke omroep, levert kwaliteit voor de adverteerder en zendt reclame uit met respect voor het Nederlands publiek.
Credits
Commercial: Olifant (1996)
Adverteerder: Rolo (Nestlé)
Bureau: Ammirati Puris Lintas
Art/copy: Marcel Frensch, Diederick Koopal, J-P Nieuwerkerk
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Nieuw verkeersbord vraagt aandacht... 30-05-2023
- Effie Awards introduceert... 30-05-2023
- Nieuwe merkstrategie en -identiteit... 30-05-2023
- [branded content] Squla focust op... 30-05-2023
- Jonge creatieven bepleiten trein... 30-05-2023
- Being There organiseert Insight... 28-05-2023
MarketingTribune Events
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day
- 19sep 2023
CrossBorder Event
- 5okt 2023
CustomerFirst Congres