2Basics begeleidt Incentro naar gamende IT-professionals
- Bureaus
- 12 jun 2018 @ 09:39
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - RecruitmentHROnline gamingeSportsCampagnes
- 12 jun 2018 @ 09:39
- Redactie Bureaus
Incentro heeft 2Basics gevraagd om een programma te ontwikkelen gericht op gamende IT'ers. Het IT-bedrijf gaat gaming en esports benutten om Incentro als bijzondere werkgever te positioneren.
Esports en gaming zijn een van de snelst groeiende domeinen, wereldwijd worden 400 miljoen jongeren gerekend tot het esports publiek. In Nederland wijst onderzoek naar ruim een miljoen. Om dit publiek te activeren, ontwikkelde 2Basics het ‘esports-segmentatiemodel’. Daarmee kunnen zij voor merken matches maken tussen merkdoelgroep en gamers in verschillende subculturen en met hun drijvers, motivaties en achtergronden in de esports-wereld. Waaronder ook opleidingsniveau- en achtergrond.
Ruben Houkes, directeur van 2Basics: 'Incentro is een bijzonder IT-bedrijf. Medewerkers, Incentronauten genoemd, zijn de absolute ambassadeurs van het merk. De eigenzinnigheid van gamers in bepaalde segmenten past bij Incentro. Het voelt heel logisch dat Incentro esports en gaming gaat toevoegen aan haar sponsorportfolio.'
'Cijfers van esports zijn mindblowing'
Kees van Bemmel, managing director bij Incentro, gelooft sterk in de kracht van de esports mogelijkheden. 'De cijfers in de esports-wereld zijn mindblowing. Maar meer interessant vind ik de overlap van de Incentro cultuur met die van gamers. Wij gaan bijzondere dingen doen om deze culturen samen te brengen. Waarmee wij tegelijkertijd gaan laten zien dat Incentro a great place to work is.'
Incentro is een ICT-dienstverlener die gespecialiseerd is in online dienstverlening, enterprise solutions en business intelligence. De ruim 300 specialisten van Incentro ('Incentronauten') hebben een sterke passie voor wat ze doen. Incentro werd al vier keer op rij een ‘Great Place to Work’. Het bedrijf werkt in Nederland voor de top-200 organisaties en heeft vestigingen in Nederland, Spanje en Kenia.
Het Haarlemse 2Basics was een van de eerste bureaus in Nederland die de marketingbrug voor merken naar esports en gaming vormde.
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- LVNL toont mens achter... 22-05-2026
- UvA en Attenooie op de bres voor de... 22-05-2026
- Ziggo kiest Dept voor social22-05-2026
- Van Lanschot Kempen verkent waarde... 21-05-2026
- Happy Italy zet Bios Deal op TikTok20-05-2026
- Campagne maakt infectiepreventie... 19-05-2026
MarketingTribune Events
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
- 16jun 2026
Twinkle Topics
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

