Seagate Technology kiest Whizpr als PR-bureau Nederland

Seagate Technology kiest Whizpr als PR-bureau Nederland
  • Bureaus
  • 7 nov 2023 @ 13:17
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Seagate Technology heeft Whizpr geselecteerd als PR-bureau voor de Nederlandse markt. De focus ligt op het vergroten van de naamsbekendheid van het bedrijf.

Seagate is een leverancier van harde schijven en storage producten. Het bedrijf biedt een compleet assortiment van opslagapparatuur, -systemen en -diensten aan, van periferie tot cloud.

Valérie Labrune, Corporate Communications EMEA bij Seagate, over de samenwerking: ‘Wij zochten een partner voor PR en contentcreatie in Nederland die ons kan helpen bij het vergroten van onze naamsbekendheid en ons op basis van ervaring en creativiteit kan adviseren daarover. Wij hebben gekozen voor Whizpr vanwege de jarenlange ervaring en expertise in de IT-sector, hun aanwezige kennis en hun uitgebreide medianetwerk. Bijkomend voordeel is de nauwe samenwerking van Whizpr met All Colors of Communication, waar wij in België al jaren mee samenwerken. Hierdoor zijn de lijnen kort en kunnen zij gezamenlijk Seagate stevig positioneren in de gehele Benelux.’

Annerieke Kamphuis, eigenaar van Whizpr: ‘Seagate heeft een stevige en indrukwekkende historie en werkt aan innovatieve technologie voor zijn klanten. Samen met onze collega’s van All Colors of Communication in België gaan wij met veel plezier aan de slag om de positionering van Seagate in Nederland en België verder te versterken.’

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
  • ✔ Korting tot wel €100,- op events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken