Trimbos verlengt samenwerking met Driivn en Flik Flak

- Bureaus
- 1 apr 2025 @ 09:39
- Link
-
Tamara de Vos
Allround redacteur
BBP Media - Geen tag
- 1 apr 2025 @ 09:39
- Tamara de Vos
Het Trimbos-instituut, onder meer verantwoordelijk voor het programma Drugs en Uitgaan, verlengt de samenwerking met digital agencies Driivn en Flik Flak. De organisaties werken al ruim acht jaar samen aan online campagnes gericht op jongeren en jongvolwassenen om hen te informeren over de risico’s van drugsgebruik.
Na eerdere campagnes op Instagram, werd in 2024 TikTok aan de strategie toegevoegd, met ondersteuning van Flik Flak, onderdeel van Eager Group. De eerste TikTok-campagnes, gericht op harm-reduction en veilige uitgaansinformatie, leverden volgens Trimbos 2,7 miljoen views op. Tijdens een pilot werd getest welke formats het meest aansloegen bij de doelgroep. Interactieve formats zoals vox-pop interviews stimuleerden gesprekken onder jongeren, wat leidde tot veel reacties en gedeelde ervaringen. Een vervolgcampagne over 3-MMC genereerde opnieuw hoge betrokkenheid. Volgens Trimbos is er inmiddels sprake van een groeiende community rondom het TikTok-kanaal van Drugs en Uitgaan.
Nieuwe campagne gepland in tweede kwartaal 2025
Op basis van de behaalde resultaten verlengt het Trimbos-instituut de samenwerking met Driivn en Flik Flak in 2025. In het tweede kwartaal van dit jaar verschijnt een nieuwe serie video’s die meerdere thema’s rondom uitgaan en drugsgebruik behandelt. ‘Een TikTok-account van Drugs en Uitgaan biedt ons de mogelijkheid om zeer snel (gevaarlijke) onjuiste informatie onder de doelgroep te corrigeren’, zegt Marloes van Goor, wetenschappelijk medewerker Alcohol bij het Trimbos-instituut. ‘Of om ze te voorzien van informatie over veilig uitgaan, risico’s van drugsgebruik en harm-reductie tips.’
-
Tamara de Vos
- Werkt bij: BBP Media
- Functie: Allround redacteur
- Website:https://bbpmedia.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- MediaMarkt test digital human08-05-2026
- I.M. Topcreatief Paul Mertz07-05-2026
- Kaliber scherpt bureaupositionering... 06-05-2026
- Defensie richt werving op jongeren06-05-2026
- Slapen tussen kunst en natuur06-05-2026
- Rabobank belicht missers van zzp’ers05-05-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

