Triodos Bank kiest Gardeners en Multitude als nieuwe creatieve partners
.jpg)
- Bureaus
- 14 okt 2025 @ 11:23
- Link
-
Imke Walenberg
Hoofdredacteur Online
MarketingTribune - Geen tag
- 14 okt 2025 @ 11:23
- Imke Walenberg
Triodos Bank heeft de bureaus Gardeners en Multitude geselecteerd als nieuwe creatieve partners. Gardeners wordt het lead agency voor campagnes, terwijl Multitude verantwoordelijk wordt voor de merkidentiteit. Met de keuze voor deze bureaus onderstreept Triodos Bank haar missie om geld te laten werken voor positieve verandering in de samenleving.
Eerder dit jaar werkten Triodos en Gardeners al samen aan een jongerencampagne. Volgens Sanne van Keulen, Head of Brand & Identity bij Triodos Bank, wist het bureau 'naadloos aan te sluiten bij de jongere doelgroep en durf te tonen in strategie en creatie'. Multitude, dat al langer met de bank samenwerkt, zal zich richten op de verdere ontwikkeling van de merkidentiteit en de vertaling daarvan naar (digitale) kanalen. 'Ze zijn wendbaar, creatief en sterk in nieuwe technologie, en net als wij gedreven om bij te dragen aan een betere wereld,' aldus Van Keulen.
De bank kiest bewust voor samenwerking en co-creatie. 'De veranderingen die nodig zijn voor een toekomstbestendige wereld vragen om het bundelen van krachten,' zegt Van Keulen. 'Daarom werken we als één team samen met beide bureaus.'
Geen traditionele pitch
Opvallend is dat Triodos Bank geen traditionele pitch uitschreef. De keuze voor Gardeners en Multitude kwam voort uit eerdere succesvolle samenwerkingen en gedeelde waarden. 'Het draait voor ons niet om een verkooppresentatie, maar om openheid en de juiste klik,' aldus Van Keulen. Met Gardeners en Multitude wil Triodos Bank haar merkverhaal verder versterken en laten zien hoe positieve impact leidend kan zijn in de creatieve industrie.
-
Imke Walenberg
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur Online
- Website:https://nl.linkedin.com/in/imkewalenberg
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Reckitt kiest WPP Media voor... 07-11-2025
- DA kiest Zuiver Group als nieuwe... 07-11-2025
- Rijksoverheid lanceert campagne Man,... 05-11-2025
- War Child toont veerkracht in nieuwe... 05-11-2025
- Makro brengt humor in... 05-11-2025
- ICI Paris XL lanceert sitcomserie La... 04-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

