Delta maakt traag internet zichtbaar

- Bureaus
- 3 jun 2026 @ 12:23
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 3 jun 2026 @ 12:23
- Kel Koenen
Delta lanceert een nieuwe campagne binnen de retailpropositie Giga Delta Deals. De aftrap staat in het teken van een speciale WK-editie, waarin traag internet letterlijk zichtbaar wordt gemaakt om de belofte van snel glasvezelinternet te laden.
In de campagnefilms, ontwikkeld met N=5, worden personages getoond die in slow-motion bewegen en daardoor de aansluiting missen met een wereld die om hen heen op volle snelheid doorgaat. Daarmee wil Delta inspelen op momenten waarop snelheid volgens het merk extra relevant is, zoals het live volgen van sportwedstrijden tijdens de sportzomer.
Met de campagne kiest Delta ervoor om humor nadrukkelijker in te zetten binnen een commerciële propositie. Niet de prijsboodschap staat centraal, maar het herkenbaar maken van frustratie rond traag internet op momenten waarop consumenten geen vertraging willen ervaren.
Bekijk hieronder de commercial:
Volgens Bastiaan Weers, Strategy Partner bij N=5, vraagt de huidige telecom- en retailmarkt om meer onderscheidend vermogen. ‘Vanuit business perspectief zien we dat de telecom- en retailmarkt enorm overprikkeld is. Juist in die dynamiek heb je creatieve stopkracht nodig om de overweging en conversie te drijven.’
Mariska van der Hulst, Head of Brand bij Delta, stelt dat de bestaande propositie met de nieuwe campagne actueler wordt gemaakt. ‘De deals zijn een beproefd concept, maar we zochten voor de nieuwe reeks naar een manier om onze commerciële boodschap extra relevantie te geven.’
‘In plaats van te vervallen in traditionele prijsknallers, geloven we in de kracht van showmanship in sales’, zegt Weers. ‘Het laat zien hoe merkattractie en effectieve retail elkaar op de lange termijn naadloos versterken.’
De campagne wordt gelanceerd tijdens de uitzwaaiwedstrijd van Oranje en is de komende weken te zien op tv, radio, out of home, online kanalen en social media.
Credits
Delta: Mariska van der Hulst, Martijn Pruijsen, Michel van den Berg, Jelmer den Tuinder, Simone Dits - Couwenberg
Bureau: N=5
Creatie: Mike Kleijnen, Loïs Weeber
Creatieve directie: Carsten van Berkel, Thijs Bontje
Strategie: Bastiaan Weers
Account: Karijn van den Bossche, Anouk Huizer
Agency producer: Anna Bosscher
Productiemaatschappij: CZAR
Regie: Bodhi Le Belle
Productie: Anita Poric
DOP: Robbie van Brussel
Muziek: Soundcircus
Grading en VFX: De Grot
Media: Stroom
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Samsung viert twintig jaar... 04-06-2026
- Warmteservice speelt in op... 04-06-2026
- SnappCar lanceert eerste merkcampagne04-06-2026
- Delta maakt traag internet zichtbaar03-06-2026
- Buut introduceert mobiel betalen... 02-06-2026
- Itsme start Nederlandse... 01-06-2026
MarketingTribune Events
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
- 16jun 2026
Twinkle Topics
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

