Xpeng mobiliteitspartner DDW 2024
- Design
- 17 okt 2024 @ 11:54
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 17 okt 2024 @ 11:54
- Sjaak Hoogkamer
Het EV-automerk Xpeng Motors is de officiële mobiliteitspartner voor Dutch Design Week 2024.
Een van de meest toonaangevende designevents van de wereld vindt dit jaar plaats van zaterdag 19 tot en met zondag 27 oktober in Eindhoven, Nederland.
Xpeng gaat dit partnership met Dutch Design Week (DDW) aan om de toekomst van mobiliteit en design te integreren met hoogstaande technologie. Nederland kan kennismaken met Xpeng, dat tijdens Dutch Design Week 35 modellen - een goede mix van de sportieve sedan P7, de slimme coupe SUV G6 en het paradepaardje, de XPENG G9 SUV, beschikbaar stelt als DDW Design Rides, gratis te gebruiken door bezoekers.

Naast de 35 auto's die worden ingezet voor de Design Rides tussen de verschillende DDW-exposities rijden er nog eens 5 Xpeng VIP-shuttles door Eindhoven die VIPS, opinieleiders en andere DDW-gasten naar de evenementen van de designweek brengen. Xpeng toont tijdens de DDW ook de Xpeng X2: het vliegende vervoermiddel van de toekomst.
‘Dutch Design Week en Xpeng Motors richten zich beide sterk op hoe ontwerp en technologie het leven van mensen comfortabeler, duurzamer en mooier kan maken,’ zegt Bart Hamminga, Country Manager van XPENG verantwoordelijk voor de Benelux.

Hamminga vervolgt: ‘Design geeft een toegevoegde waarde aan een product, zoals een auto. Design wordt door Xpeng – naast technologie – gezien als een cruciaal creatief proces, waarbij extra waarde, betekenis en kwaliteit aan producten of processen wordt toegevoegd. In de auto-industrie is vormgeving het belangrijkste aankoopargument voor een consument.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Jung von Matt verbeeldt Mini x Paul... 23-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

