Dutch Digital Design versterkt collectief met vijf creatieve bureaus
.jpg)
- Design
- 6 aug 2025 @ 13:51
- Link
-
Imke Walenberg
Hoofdredacteur Online
MarketingTribune - Geen tag
- 6 aug 2025 @ 13:51
- Imke Walenberg
Stichting Dutch Digital Design breidt haar netwerk uit met vijf nieuwe partners: De Jongens van Boven, Dotdotdash, G2K, Thonik en Total Design. Daarmee groeit het platform tot bijna 40 aangesloten bureaus die samen het beste van Nederlands digital design vertegenwoordigen.
De stichting zet zich in voor de (inter)nationale zichtbaarheid van toonaangevend digitaal werk uit Nederland, onder meer via curated cases, mediapartnerships en deelname aan internationale events.
De nieuwe toetreders brengen elk een eigen signatuur mee. Zo combineert De Jongens van Boven al 20 jaar creatie en techniek in digitale ervaringen. 'Het partnerschap helpt ons om via kennisdeling verder te innoveren,' aldus creatief directeur Roel Creemers.
Dotdotdash, onlangs geland in Amsterdam, verbindt technologie met merkbeleving. Oprichter Daniël Sytsma: 'Nederland is een hub voor creativiteit. We zijn trots ons nu ook als bureau aan te sluiten bij deze community.'
Ook G2K, Thonik en Total Design versterken het netwerk met respectievelijk mensgericht design, visuele strategie en strategische tech-oplossingen. 'Samenwerking is de sleutel tot duurzame digitale creativiteit,' zegt Henk Haaima van Total Design.
Met deze uitbreiding zet Dutch Digital Design een stap in het bouwen van een sterke internationale positie voor Nederlandse digitale creativiteit.
-
Imke Walenberg
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur Online
- Website:https://nl.linkedin.com/in/imkewalenberg
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Justin Gignac exposeert Amsterdams... 04-09-2026
- House of Art verbindt kunst en... 03-09-2026
- Cornetto en Pantone kleuren zomer... 19-08-2026
- Streetart Frankey laat Pride... 14-08-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

