VR Dining lanceert startup 'Uit eten met Virtual Reality'

- Food-en-retail
- 10 jan 2017 @ 15:47
- 18523 x gelezen
- Link
-
Redactie Food en Retail
Redactie
MarketingTribune - FoodKlanten
- 10 jan 2017 @ 15:47
- 18523 x gelezen
- Redactie Food en Retail
Naar aanleiding van een succesvol 'Virtual Reality diner' in mei 2016 en de grote interesse na deze avond, wordt 'VR Dining' als start-up gelanceerd op de nu gaande Horecava 2017. Dat melden de oprichters. 'Met VR Dining wordt een speciaal menu gekoppeld aan verschillende Virtual Reality ervaringen, om kennis op te doen over de gerechten en de smaakbelevenis te beïnvloeden. Hierdoor wordt gezorgd voor een echte onderdompeling in de ervaring van eten met behulp van alle zintuigen.'
'Met VR Dining ervaren gasten hun diner op een geheel nieuwe manier. Ontdek het bos waar de truffels uit het gerecht zijn verzameld, geniet van een heerlijk glas wijn in een Zuid-Afrikaanse wijngaard of kijk mee met een slager die het vlees verwerkt. De Virtual Reality ervaringen kunnen voor, tijdens en na de gerechten plaatsvinden', aldus de oprichters.
In het VR Foodlab wordt in samenwerking met de Universiteit Utrecht onderzoek gedaan naar een intensere smaakbeleving door middel van Virtual Reality. Deze kennis wordt vervolgens toegepast bij VR Dining. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om een Italiaans toetje zoeter te laten smaken met Virtual Reality zónder extra suiker toe te voegen.
VR Dining is een flexibel concept dat door heel Nederland toegepast gaat worden, vertellen de bedenkers. 'Gasten eten een gezamenlijk diner en ervaren samen de beleving van geur, smaak, beeld en verhaal.' VR Dining is ontstaan uit een samenwerking tussen VR Owl en Deli XL. Hier staat meer informatie.(PvWK)
Indruk van de nieuwe eetsensatie in het VR restaurant
-
Redactie Food en Retail
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/food-en-retail/
- Profiel »
- behulp
- onderdompeling
- eten
- start-up
- Deli XL
- 3d
- food
- beïnvloeden
- vr bril
- VR Dining
- gerechten
- Horecava
- kijken
- ervaring
- kennis
- illusie
- smaakbelevenis
- Virtual Reality
- ervaringen
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Laatste Nieuws
- Coca-Cola dieper in gaming met Guild... 08-08-2022
- Vegaburger valt niet in de smaak bij... 08-08-2022
- Bojan Brkić van AutoScout24: Van... 08-08-2022
- Snelle bezorging, gepersonaliseerde... 08-08-2022
- Weinig faillissementen, groei... 08-08-2022
- Met deelname aan Pride wil EasyToys... 04-08-2022
MarketingTribune Events
- 28sep 2022
CustomerFirst Congres
- 4okt 2022
Grand Prix Content Marketing
- 13okt 2022
Shopping Today
- 1nov 2022
Dutch Podcast Conference