Mark van der Heijden hoofdredacteur SponsorTribune

- Media
- 20 feb 2014 @ 18:24
- Link
-
Redactie Media
Redactie
MarketingTribune - PersonaliaJournalistiekPrint
- 20 feb 2014 @ 18:24
- Redactie Media
Mark van der Heijden (39) is met ingang van 17 februari 2014 de nieuwe hoofdredacteur van SponsorTribune (onderdeel van BBP Media) en daarmee ook contentmanager voor het platform Sponsoring op de website van MarketingTribune.nl.
Van der Heijden is sinds 2000 werkzaam als journalist. Hij begon zijn carrière als freelance regiocorrespondent voor onder meer het ANP en werkte daarna voor verschillende titels van Reed Business Information. Sinds 2012 is Van der Heijden weer actief als freelancer onder meer voor ICT magazine AutomatiseringGids. Zijn werkzaamheden voor SponsorTribune zal hij ook op freelance basis verrichten.
SponsorTribune is een multimediaal platform dat essentiële achtergrondinformatie biedt over de Nederlandse sponsorindustrie. De doelgroep bestaat voornamelijk uit decisionmakers, marketingmanagers en PR professionals die werkzaam zijn in het bedrijfsleven of bij organisaties op het gebied van sport, cultureel, entertainment, media en maatschappij. SponsorTribune bestaat uit een vakmagazine dat 6x per jaar verschijnt; een online platform Sponsoring, dat deel uitmaakt van de website MarketingTribune.nl en diverse sponsoringevents zoals de SponsorRingen, het jaarlijkse Sponsorcongres en een studiereis naar Chicago.
OVER BBP
BBP Media is met haar merken Twinkle, MarketingTribune, Telecommerce, CCM en MarketingFacts de mediaspecialist op het gebied van klantcontact, e-commerce en marketing. In deze vakgebieden heeft BBP Media een unieke positie verworven dankzij haar multichannel benadering. Met de vaktijdschriften, e-mailnieuwsbrieven, awardgala’s en gerenommeerde nationale en internationale congressen en seminars zorgt BBP Media ervoor dat maandelijks meer dan 100.000 professionals op de hoogte blijven van de actuele ontwikkelingen in hun vakgebied.
-
Redactie Media
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/media/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- Top 5-TikTok-trends: oude bekende, BeigeFlag en sterk taaltje...
- European Para Championships en DPG Media slaan handen ineen
- NSMBL lanceert De GroepsApp
- Mediabestedingen in 2022 opnieuw fors gestegen
- Media Oeuvre Award 2023 naar Floortje Dessing
- DPG Media wordt mediapartner European Para Championships
Laatste Nieuws
- Fast Media nieuwe partner Reuters... 09-06-2023
- Binge Awards 2023 uitgereikt09-06-2023
- Schermtijd mei 2023 daalt 10%... 08-06-2023
- Tweede Kamer stemt in met verplichte... 07-06-2023
- Bernard Hammelburg na 1000 columns... 07-06-2023
- DPG Media lanceert always-on... 07-06-2023
MarketingTribune Events
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day
- 19sep 2023
CrossBorder Event
- 5okt 2023
CustomerFirst Congres
- 12okt 2023
Shopping Today
- 31okt 2023
Grand Prix Content Marketing