Patrick Dixon en Victor Knaap op MWG allOut

- Media
- 19 mrt 2019 @ 11:34
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
hoofdredacteur
MarketingTribune - Mediabureau
- 19 mrt 2019 @ 11:34
- Sjaak Hoogkamer
De eerste sprekers van het nieuwe mediafestival van MWG, allOut, op 16 mei zijn door MWG bekendgemaakt. Ook is nu bekend dat directeur MWG, Ariaen de Jong, die op 1 oktober 2018 bij MWG aantrad, per 1 mei aanstaande vanwege persoonlijke omstandigheden de organisatie alweer verlaat.
De Jong wil verder niet ingaan op haar beslissing. Cees Polman is - totdat een nieuwe directeur is gevonden - voorlopig ad interim directeur van MWG.
Festival
allOut is de samenvoeging van het bestaande MWG mediacongress en de AMMA Award tot 1 festival en bestaat uit drie hoofdonderdelen: het dagprogramma Outspoken, het bekende MWG mediacongres in een vernieuwde en interactieve vorm, het avondprogramma Outstanding, de uitreiking van de prestigieuze AMMA awards met het beste werk van afgelopen jaar en het late-nightprogramma Outrageous, een groot afsluitend feest.
Outspoken is een programma over innovatie, technologie, trends en ontwikkelingen binnen media. Na de keynote plenaire sessie kunnen bezoekers hun eigen middagprogramma samenstellen met break-outs op basis van hun interesses.
Sprekers
De volgende sprekers zijn inmiddels bekend. Patrick Dixon (voorzitter Global Change Ltd: The future of media). Hij is een vooraanstaand futurist en succesvol schrijver die ingaat op de wereldwijde trends die de toekomst van de media-industrie gaan beïnvloeden, danwel domineren. Victor Knaap (Main Monk & CEO MediaMonks) geeft zijn visie op de zeer snelle internationale groeistrategie van MediaMonks en de ontwikkelingen in het landschap. Menno Zevenbergen (Greenhouse Group) spreekt over de opkomst van voice en Annemarie Swijtink (McDonalds) en Rik Vandewall (McDonalds) leggen uit hoe McDonald’s het favoriete restaurant van Nederland blijft in de digital age. Voor meer sprekers en informatie over het festival: MWG.nl
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: hoofdredacteur
- Website:http://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- Global lanceert propositie voor B Corp gecertificeerde bedrijven
- Top 5-TikTok-trends: muziek-ads, tandemtoppers en XOXO-gossip
- Ruud van Os nieuwe hoofdredacteur Regionale Omroep Rijnmond
- Envison Racing en Cartoon Network creëren bewustzijn...
- OOH campagnes live te volgen via webcams
- Top 5-TikTok-trends: vakantiekriebels, met pasjes betalen en...
Laatste Nieuws
- Envison Racing en Cartoon Network... 26-05-2023
- Online bezoeken Video On Demand... 26-05-2023
- Global lanceert propositie voor B... 26-05-2023
- Lucas Goes nieuwe zakelijk directeur... 26-05-2023
- OOH campagnes live te volgen via... 23-05-2023
- Ruud van Os nieuwe hoofdredacteur... 17-05-2023
MarketingTribune Events
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day
- 19sep 2023
CrossBorder Event
- 5okt 2023
CustomerFirst Congres