Linda lanceert lifestylegids

Linda lanceert lifestylegids
  • Media
  • 17 sep 2019 @ 12:07
  • Link
  • Jeroen Mirck
    Jeroen Mirck

    Redacteur
    MarketingTribune
  • UitgeversPrintJournalistiekTijdschriften

Linda de Mol heeft maandag het eerste exemplaar van 'Linda Loves' gelanceerd, de nieuwe lifestylegids van haar media-imperium. Hoofdredacteur van deze spin-off is Iebele van der Meulen.

Linda Loves is gemaakt om te inspireren: '220 pagina’s over hebben, houden, doen en wegdoen op het gebied van wonen, mode, beauty, reizen en eten.' De nieuwe titel ligt vanaf dinsdag in de winkel.

Doelgroep zijn 'alle vrouwen, ongeacht leeftijd, dikte van de portemonnee of breedte van de heupen', aldus uitgever Mood for Magazines. 'Voor vrouwen die wel smaak hebben, maar geen geld. Voor vrouwen die wel geld hebben, maar geen tijd. En voor vrouwen die wel tijd hebben, maar geen idee.'

Ander formaat, ander papier

Na dertien jaar Linda Wonen en tien jaar Linda Mode vond de redactie het tijd voor iets nieuws. Dat werd Linda Loves, een lifestylegids uit eigen stal die twee keer per jaar uitkomt – in het najaar en in het voorjaar. Bomvol mensen, mode, spullen, adressen, tips, tricks en tafelen. Ondergebracht in vijf categorieën: wonen, mode, beauty, reizen en eten.

Het is ook echt een ander product: in een ander formaat en op ander papier dan de reguliere Linda. 'Maar gemaakt met evenveel liefde, toewijding en zorg.'

In de eerste Linda Loves (verkoopprijs 7,50 euro) onder andere: binnenloeren in huis bij Nikkie Plessen, designerduo Puck & Hans laten als volleerd modellen de nieuwste accessoires zien, ‘Chef met lef’ Nigel van der Horst vertelt hoe hij een vegan influencer werd en deelt een overheerlijk recept, een artikel van modejournalist Fiona Hering die zich ergert aan de verschillende kledingmaten, schrijver/rapper Pepijn Lanen showt de nieuwste dameskleding en zangeres Ilse DeLange geeft tips voor ‘haar’ stad: Nashville.

Jeroen Mirck

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
  • ✔ Korting tot wel €100,- op events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert


  • MarketingTribune.nl/media houdt je dagelijks op de hoogte van het laatste medianieuws, met actualiteiten, trends, achtergronden en opinies over zowel de mediakanalen zelf als de strategieën om als marketeer meer bereik te genereren.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken