SmaakMag belicht culinair Rotterdam

- Media
- 2 okt 2019 @ 11:52
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - FoodUitgeversJournalistiekTijdschriften
- 2 okt 2019 @ 11:52
- Jeroen Mirck
Rotterdam heeft een nieuw culinair tijdschrift: SmaakMag. De uitgevers Kyosei, Veenman en Carenza willen laten zien waar je lekker kunt eten en drinken in en rond de havenstad.
‘Samen’ is waar het de makers van SmaakMag om gaat. Niet alleen qua onderwerp (lekker samen uit eten), maar ook qua productie: samen met tal van topfotografen en journalisten is dit smaakvol vormgegeven tijdschrift gemaakt.
'Wie aan Rotterdam denkt, denkt vaak direct aan de haven en aan architectuur', aldus de redactie. 'Maar naast schepen, bruggen en gebouwen kent deze regio nog een parel, namelijk de culinaire wereld. Er is geen regio in Nederland die zich op kookvlak zo snel ontwikkeld als Rotterdam-Rijnmond.'
Brede doelgroep
Zoveel mensen, zoveel smaken. Daarom steekt SmaakMag het onderwerp breed in: 'De een zweert bij haute cuisine, anderen bij een kapsalon, een vegan burger of wat dan ook. We beperken ons dan ook niet tot één smaak. Wij richten ons op een brede doelgroep. Want hoe groot de smaakverschillen ook zijn, van eten houdt vrijwel iedereen.'
Op 23 september werd de lancering van het eerste SmaakMag gevierd in de Foodhallen, waarbij onder andere meesterkok François Geurds en fromager-sommelier Maarten Koek aanwezig waren. De geestelijke vaders van het blad, Edwin Veekens en Arjen van Riel, hebben tijdens deze avond samen met cabaretier Richard Groenendijk en Rob de Callafon het eerste exemplaar gepresenteerd.
De eerste editie van SmaakMag staat vol interviews, reportages en columns met topchefs. Het blad gaat vier keer per jaar verschijnen.
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Hypr neemt verkoopactiviteiten... 30-11-2023
- Edwin Evers terug op Radio 53830-11-2023
- Kwartaalcijfers Viaplay opnieuw later29-11-2023
- Krantenredacties staken voor betere... 29-11-2023
- DOSSIER DM Interview Unicef29-11-2023
- Sinterklaascadeau stelt vaak teleur 28-11-2023
MarketingTribune Events
- 26jan 2024
Deadline inschrijven Shopping Awards
- 28mrt 2024
Shopping Awards Gala