Fiat dealer meldt Panda-aankomst te Rhenen

  • Food-en-retail
  • 14 apr 2017 @ 11:51
  • Link
  • Redactie Food en Retail
    Redactie Food en Retail

    Redactie
    MarketingTribune
  • Showroomtraffic

'Panda's veilig aan gekomen in Rhenen', meldt Fiat dealer Te Grotenhuis uit Woudenberg met bovenstaande foto. Hiermee haakt hij nuchter in op de hype rond de Chinese pandaberen, die een poosje in een Nederlandse dierentuin komen logeren. Op social media wordt de inhaker hogelijk gewaardeerd. 'Ouderwetse humor, die aan de campagne "In Een Fiat Panda" herinnert', schrijft een vakgenoot op Facebook. Voor wie wat jonger is en de clou van grappen graag weet, zie hieronder dat beroemde filmpje.

Hier de opvolger uit 1987. Hieronder de Panda-oerversie uit 1983. De campagne met het irritante mannetje  won meerdere ADCN Lampen en geldt als iconisch.  Fiat presenteerde zich tijdens de economische dip van die jaren als een zeer aantrekkelijk alternatief met de slogan ‘Uniek in prijs en prestatie’. Even nagenieten op een Goede Vrijdag plus nog twee nagekomen inhakers. (PvWK)



     Panda-inhaker van KLM (bron: FB)

      Panda-inhaker van Ron Blaauw Horecagroep (bron: FB)







Redactie Food en Retail

Laatste reacties

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events

Partners:

Brand Builders
ChannelUp
Young Perfect

  • MarketingTribune.nl/food-en-retail is het toonaangevende informatieplatform voor en over retail in Nederland. Nieuws, meningen, achtergronden, trends op het gebied van detailhandel en e-commerce? Geen professional in retail kan zonder.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken