[retail safari] 'Story' - het real life magazine van Manhattan
- Food-en-retail
- 16 sep 2015 @ 11:04
- Link
-
Albert Top
algemeen directeur
Crossmarks - WinkelenInspiratie
- 16 sep 2015 @ 11:04
- Albert Top
Het is een bizar idee om je winkel elke vier tot acht weken te veranderen, maar 'Story' (door de winkel zelf -zoals het logo- in kapitalen geschreven) doet het… Dit pionierende concept, geïnspireerd op een magazine, verandert met de snelheid van een galerij en verkoopt er natuurlijk producten zoals je van een traditionele winkel gewend bent. Hieronder een uitgebreide beeldimpressie ter inspiratie.
Continue storytelling
Story is ontstaan met het idee om de krachten van media en retail te combineren. Het feit dat deze combinatie er nog niet is vond oprichter Rachel Shechtman opmerkelijk maar ook een buitenkans. Met media vertel je immers verhalen en met retail wil je verhalen verkopen.
In elke nieuwe ‘editie’ van Story draait het om het vertellen en beleven van nieuwe verhalen. Hoewel menig retailer het er benauwd van zou krijgen, verandert om de 4 tot 8 weken de gehele winkel drastisch. Neem als voorbeeld het verhaal ‘Well Being’. Binnen dit verhaal gaat het om meer dan sporten en superfoods alleen. Zo is het doel om een gedachteverandering teweeg te brengen bij de doelgroep. Omdat de doelgroep zo breed is, is het een voorwaarde dat elke leeftijd door het interieur/exterieur getriggerd wordt. Hierdoor worden ‘met thema matchende’ merken uitgedaagd om producten op een originele wijze te presenteren.
Waar het met dit concept eigenlijk op neer komt, is dat er altijd wel wat te beleven is. Zo kan je als passant geïnspireerd raken door de pui die als cover fungeert zoals we die van tijdschriften kennen. Enthousiast raken door het editorialelement dat staat voor de unieke koopwaar en/of events. Of geprikkeld worden door advertenties in de vorm van illustraties en gesponsorde teksten om koopwaar te promoten.
Albert Top
directeur Crossmarks
RETAIL BEELDSAFARI STORY:
beeld: 'Story'-winkelformule, geschoten door Crossmarks voor MarketingTribune
-
Albert Top
- Werkt bij: Crossmarks
- Functie: algemeen directeur
- Website:http://www.crossmarks.nl/
- Profiel »
- Albert Top
- oprichter
- NYC
- Story
- retail
- STORY
- formule
- Must See
- media en retail
- Rachel Shechtman
- blog
- combinatie
- Crossmarks
- [retail safari]
- beeld
- kijk
- winkel
- kracht
- New York
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Albert Heijn lanceert digitale keukenhulp Steijn
- [marketeer 223] Sophia Tienstra - founder LX Matten
- Loetje lanceert 'Gewoon lekker vertrouwd - Sinds 1977'
- Albert Heijn introduceert vernieuwd kant-en-klaar assortiment...
- DJ ruilt hakken op beat in voor hakken in keuken
- ‘Lipting’ geeft Lipton Ice Tea wereldwijd smoel
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Eerste Statiegeld Retourshops open... 05-05-2025
- Goeiezaak richt The Culinary Agency... 02-05-2025
- DJ ruilt hakken op beat in voor... 01-05-2025
- Hornbach stuurt speelgoedbox vol... 01-05-2025
- Loetje lanceert 'Gewoon lekker... 01-05-2025
- Quest en Ron Blaauw ontwerpen... 28-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management