Nielsen breidt verder uit in Oost-Europa
- Media
- 29 jul 2014 @ 14:54
- Link
-
Redactie Media
Redactie
MarketingTribune - ZakelijkOnderzoekMediastrategieMarketing
- 29 jul 2014 @ 14:54
- Redactie Media
Nielsen heeft de Mediaresearch Group overgenomen door een aandeel van 51% te nemen in dit onderzoeksbureau. Hiermee breidt het mondiaal opererende Nielsen, actief op het gebied van marketinginformatie en onderzoek, zijn positie in Oost-Europa verder uit met Tsjechië en Bulgarije.
In Europa is Nielsen actief op het gebied van kijkonderzoek voor televisie, het meten van digitale media en in het bijzonder het meten van advertentiebereik en reclame-effect. Het bedrijf heeft daarmee een leidende positie binnen de media-industrie in belangrijke markten als België, Duitsland, Verenigd Koninkrijk, Nederland, Zwitserland, Ierland, Noorwegen en Turkije.
Nielsen en Mediaresearch zullen de huidige oplossingen die Mediaresearch gebruikt voor het meten van media, blijven gebruiken om de continuïteit van de geleverde services aan tv-stations te garanderen. Tegelijkertijd krijgen klanten ook toegang tot de wereldwijd gebruikte producten en diensten van Nielsen.
Mediaresearch biedt op het moment de volgende diensten: elektronisch bereiksonderzoek televisie (tv-meters), monitoring van internetverkeer, socio-demografische gegevens van de internetpopulatie (NetMonitor) en registratie van mediabestedingen (Admosphere).
De overname biedt klanten van zowel Nielsen als Mediaresearch nieuwe mogelijkheden om inzicht te krijgen in hoe mensen media consumeren en welke producten ze kopen, waarmee ze klanten helpen om hun producten en diensten effectiever te vermarkten.
Nielsen Holdings is een wereldspeler op het gebied van marketinginformatie en onderzoek met een leidende positie op het gebied van marketing- en consumenteninformatie, media- en bereiksonderzoek, online intelligence en mobile measurement. Nielsen is actief in ongeveer honderd landen en heeft hoofdkantoren in New York en Diemen.
-
Redactie Media
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/media/
- Profiel »
- informatie
- NetMonitor
- bedrijf
- Mediaresearch Group
- Nielsen
- marketing
- uitbreiding
- Tsjechië
- marktonderzoek
- Oost-Europa
- bureau
- marketinginformatie
- Admosphere
- markt
- Bulgarije
- kijkcijfers
- onderzoek
- Europa
- overname
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- NMO Online breidt fors uit met titels08-05-2025
- Arjan Pomper vertrekt al weer bij... 07-05-2025
- Neople lanceert AI-platform voor... 02-05-2025
- Waslijnactie BOAS kaart... 30-04-2025
- KPN viert 10e Louis-campagne met... 28-04-2025
- Sijthoff Media stopt met Business... 23-04-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management