Peter Stadhouders directeur Nederlands Uitgeversverbond
- Media
- 19 feb 2016 @ 10:30
- Link
-
Redactie MarketingTribune
- PersonaliaUitgevers
- 19 feb 2016 @ 10:30
- Redactie MarketingTribune
Het Algemeen Bestuur van het Nederlands Uitgeversverbond (NUV) heeft ten behoeve van de transitiefase van het NUV naar een Media Expertisecentrum Peter Stadhouders aangesteld als interim-directeur. Stadhouders volgt hiermee Ruud Schets op, die het afgelopen jaar deze transitie heeft voorbereid.
Het NUV startte in 2015 het herpositioneringstraject om vast te stellen welke visie en doelstellingen het NUV heeft ten aanzien van de ontwikkelingen in de branche. Voornaamste uitkomst van dit traject is dat het NUV zich zal ontwikkelen tot een Media Expertisecentrum met een focus op 4 centrale thema’s, auteursrecht, big data & privacy, digitalisering/innovatie en sociaal beleid/HR. Met deze transitie moet ook een structurele kostenbesparing gerealiseerd worden..
Het NUV en zijn Algemeen Bestuur zijn zeer verheugd met de benoeming van Peter Stadhouders. Stadhouders heeft ruime ervaring in de media-industrie en als transitiemanager. Hij heeft directiefuncties vervuld bij onder meer Wegener, PCM Uitgevers en Uitgeverij ThiemeMeulenhoff.
Ruud Schets, afgelopen jaar interim-directeur van het NUV, blijft aan als hoofd van het vaksecretariaat Sociale Zaken en zal een ondersteunende adviesrol vervullen in de verdere uitvoering van de herpositionering van het NUV.
Het NUV is de brancheorganisatie voor uitgevers in Nederland. Het verbond behartigt de collectieve belangen van alle aangesloten bedrijven en vertegenwoordigt circa 90% van de Nederlandse uitgeefsector.
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Ad Alliance breidt Total... 03-11-2025
- Nieuw retailmedia-format brengt... 31-10-2025
- Pink Ribbon benadrukt de kracht van... 28-10-2025
- Vandaag Inside en Krabbé winnen... 17-10-2025
- Charelle Akihary over de digitale... 16-10-2025
- DPG Media wil ‘nieuwskloof’ dichten14-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

