Johan Cruijff Schaal in UHD te zien bij ESPN
- Media
- 2 aug 2021 @ 11:07
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 2 aug 2021 @ 11:07
- Michiel van Zaane
De Johan Cruijff Schaal op 7 augustus is de eerste officiële wedstrijd die ESPN uitzendt in UHD (Ultra High Definition). Dat betekent een aanzienlijk betere beeldkwaliteit voor kijkers die via hun tv-aanbieder toegang hebben tot het ESPN UHD-kanaal.
De Johan Cruijff Schaal gaat dit jaar tussen Ajax en PSV en is de eerste officiële wedstrijd bij ESPN die wordt aangeboden op het ESPN UHD-kanaal. Dat betekent een sterk verbeterde beeldkwaliteit voor de ESPN-kijkers die bij hun tv-aanbieder toegang hebben tot dit kanaal en een TV en settopbox bezitten die dit ondersteunen.
Afscheid Evert ten Napel
Deze wedstrijd is tevens de afscheidswedstrijd van commentator Evert ten Napel. De 77-jarige Drent stopt met zijn werkzaamheden voor nationale televisie. ‘Je moet een keer stoppen, en dan is de Johan Cruijff Schaal geen verkeerd podium voor een laatste kunstje’, aldus Ten Napel. Hij vervolgt: ‘ESPN heeft een lichting zeer talentvolle commentatoren, dus ik geef met veel plezier het stokje door.’
Evert ten Napel werkte jarenlang als sportverslaggever voor de NOS, waar hij onder andere het commentaar verzorgde tijdens het EK van 1988 en talloze andere eindtoernooien. In 2012 maakte Ten Napel de overstap naar ESPN.
Björn Kuipers
Deze editie van de Johan Cruiff Schaal is ook de laatste wedstrijd van de 48-jarige scheidsrechter Björn Kuipers.Kuipers floot de afgelopen EK-finale tussen Engeland en Italië en was daarmee de eerste Nederlandse scheidsrechter die een finale van een EK leidde.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Retailmedia breidt uit naar... 13-05-2026
- De volgende fase van retailmedia:... 12-05-2026
- Peeter Verlegh over de impact van... 11-05-2026
- Staatsloterij viert 300 jaar met... 08-05-2026
- Adhese op RMD: 'Retailmedia zal... 08-05-2026
- CNN-oprichter en mediamagnaat Ted... 06-05-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

