Stedelijk Museum werkt met First Day of Spring
- Bureaus
- 26 nov 2015 @ 09:36
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - CampagnesKunst & CultuurMarketingContent
- 26 nov 2015 @ 09:36
- Redactie Bureaus
Het Stedelijk Museum Amsterdam heeft marketingbureau First Day of Spring ingeschakeld voor het lanceren van de overzichtstentoonstelling van kunstenaar Isa Genzken, die komend weekend van start gaat.
Eigenzinnig en vol vernieuwingsdrang: Isa Genzken is één van de belangrijkste kunstenaars van de afgelopen 40 jaar en staat bekend als de rebel van de kunstwereld. De tentoonstelling 'Isa Genzken: Mach Dich hübsch!' is het eerste grote retrospectief van Isa Genzken ooit in Nederland en opent zondag 29 november.
Het oeuvre van Isa Genzken vindt zijn basis in de beeldhouwkunst en kenmerkt zich door radicale vernieuwing en het vrije gebruik van media. Ze maakt onder meer beelden, foto’s, schilderijen, collages, tekeningen, installaties, kunstenaarsboeken, films, en sculpturen in de openbare ruimte. De vernieuwingsdrift en inventiviteit van Genzkens werk, dat vol zit met autobiografische elementen en subtiel maatschappelijk commentaar, is een referentiepunt en inspiratiebron voor generaties kunstenaars en kunstliefhebbers.
Het co-creëren van content met influencers als Kovacs en Peter Pannekoek is een belangrijk onderdeel van de campagne.
First Day of Spring is gespecialiseerd in merklancering en merkvernieuwing door co-creatie met influencers en early adopters. Het Stedelijk Museum Amsterdam is een internationaal instituut, gewijd aan moderne en hedendaagse kunst en vormgeving.
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Wereldmuseum bepleit open blik naar... 09-05-2025
- Kellogg’s viert ochtendtypes met... 09-05-2025
- Otrium viert outletgeluk met... 09-05-2025
- Kamado Joe haakt in bij witte rook... 09-05-2025
- Gift a Tree en Ideapreneurs brengen... 09-05-2025
- Johnny Wonder strijkt grote... 08-05-2025
MarketingTribune Events
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management