Henk Haaima creative director Havana Harbor
- Bureaus
- 25 feb 2021 @ 09:20
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Personalia
- 25 feb 2021 @ 09:20
- Lucas Boon
Henk Haaima is benoemd tot de nieuwe creative director van creatief bureau Havana Harbor. Haaima komt van Mirabaeu, waar hij de laatste twaalf jaar eveneens werkte als creative director.
Met zijn komst moet Haaima een bijdrage leveren aan de toekomstvisie en 'internationale groeiambities' van Havana Harbor, dat onderdeel van Candid is en kantoren in Amsterdam en Rotterdam heeft.
Erik van Laar, managing director van Havana Harbor, zegt: 'Creativiteit is key, maar de toepassingen van technologie en beschikbare data wordt steeds belangrijker. We zien dat terug in alles wat we doen en het is onze missie om onze relaties hierin mee te nemen. Met Henk verwelkomen we een thought leader in ons team die deze visie omarmt. Met zijn bevlogenheid en relevante ervaring kunnen we met Havana Harbor de versnelling maken om onze doelen, samen met onze klanten, te realiseren.'
Haaima zelf zegt: 'Het is belangrijk om nieuwe technologieën te omarmen, met de snelheid van de ontwikkelingen mee te bewegen en tegelijkertijd te streven naar tijdloos en goed doordacht design. Havana Harbor heeft met veel enthousiasme en overtuiging de transitie ingezet naar digital experiences en end-to-end customer journeys. Met mijn achtergrond in user experience en user centered design, gaan we op volle kracht verder met het vormgeven van deze ambitie.'
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- C&A kiest Verve en Fitzroy27-05-2026
- Oatly opent Bike-Thru in Amsterdam26-05-2026
- Lebara wil van budgetimago af26-05-2026
- Amstelring laat iedereen meewerven23-05-2026
- LVNL toont mens achter... 22-05-2026
- UvA en Attenooie op de bres voor de... 22-05-2026
MarketingTribune Events
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
- 16jun 2026
Twinkle Topics
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

