Hero Baby lanceert contentplatform voor millennial moeders
- Content
- 15 mei 2017 @ 10:18
- Link
-
Redactie Contentmarketing
Redactie
MarketingTribune - VideoDoelgroepenContent
- 15 mei 2017 @ 10:18
- Redactie Contentmarketing
Hero Baby gelooft dat een gezond en gelukkig kind begint bij een gelukkige en zelfverzekerde moeder, daarom introduceert het merk een platform gericht op millennial moeders. Het concept is geproduceerd door Hero Baby en creatief bureau Don't Say Nothing.
Het platform mamaisalles.nl staat 'vol met herkenbare verhalen waar moederharten van smelten'. Zo is er een videoportretserie geproduceerd waarin moeders-in-spé samen met hun vader of moeder de pret-echo bekijken. Ook zijn er interviews met bekende ouders, diepvries-vriendelijke seizoensmenu's en stijltips te vinden.
Dionne van Delft, senior brand manager bij Hero Baby, laat weten: 'Door te laten zien wat er allemaal komt kijken bij het moederschap, zie je dat het onmogelijk is om alles perfect te doen. We erkennen dat en relativeren met een glimlach. We zien de diverse rollen van mama en inspireren moeders om ze met zoveel mogelijk plezier te vervullen. We maken de wereld niet mooier dan 'ie is, maar geven het dagelijks leven wél een knipoog.'
Claudia Pieper, digital manager Hero, vertelt over de launch: 'Hero Baby is de eerste babyvoedingsproducent die zelf de rol als uitgever op zich neemt. We kiezen voor een brand platform met redactionele content om het merk emotioneel te versterken en te verdiepen bij de doelgroep. Het platform richt zich in eerste instantie op de generatie Y en de jongste generatie X moeders. Hero Baby wil met mamaisalles.nl een continue dialoog met deze (aanstaande) moeders faciliteren.'
Samenwerking
Aan de totstandkoming van het platform werkten meerdere partijen mee. De strategie, content en redactionele invulling is door creatief bureau Don't Say Nothing en Hero Baby ontwikkeld. Digitaal bureau Burst ontwikkelt het platform en PauwR is verantwoordelijk voor de digitale mediastrategie en -uitvoering. De redactie van Mama is Alles wordt gevormd door een aantal vaste journalisten, gastcolumnisten, een koks-duo en fotografen.
-
Redactie Contentmarketing
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/content/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Het Verhaal van Alkmaar van kaasstad... 15-05-2025
- Nieuwe speler Explainer.nl focust op... 14-05-2025
- Kruidvat investeert in inhouse... 09-05-2025
- Home ontwikkelt introductiecampagne... 02-05-2025
MarketingTribune Events
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management