KHN verwelkomt Saskia Geraeds en Jan Bas van Aalderen in bestuur
- Food-en-retail
- 15 mrt 2021 @ 07:01
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - FoodPersonaliaMarketing
- 15 mrt 2021 @ 07:01
- Peter van Woensel Kooy
De Ledenraad van Koninklijke Horeca Nederland (KHN) heeft per 9 maart 2021 unaniem Saskia Geraeds en Jan Bas van Aalderen gekozen tot de nieuwe Landelijk Bestuursleden van de vereniging.
Zij komen in de plaats van Antonio van den Hengel en Michel Kloeg die in de komende jaarvergadering zullen aftreden. De Ledenraad is het hoogste orgaan van de vereniging en bestaat uit vertegenwoordigers van alle regio’s binnen KHN.
Horecaondernemers met ambitie
Saskia Geraeds is sinds 2013 directeur en eigenaar van Huize Koningsbosch, een boutique hotel in Bakkum/Castricum met 23 kamers, een restaurant en drie vergaderzalen. Saskia is een enthousiaste horecaondernemer met een grote passie voor de branche. Voordat ze horecaondernemer werd, werkte zij 21 jaar in (hogere) managementfuncties bij een grote bank. Tevens vervulde ze verschillende bestuursfuncties buiten KHN. Jan Bas van Aalderen is een ondernemer in hart en nieren. Hij is trotse eigenaar van Museum-Café Het Pomphuis, Bistro Bommen Berend b.v. en De Gouden Koets Catering in Groningen. Van 1997 tot 2018 was hij eigenaar van Diner-Café Soestdijk. Ook vervulde hij meerdere functies binnen de vereniging. Van 2010 tot 2016 was hij voorzitter van KHN-afdeling Groningen stad. En van 2012 tot 2019 was hij voorzitter van KHN regio Groningen en tevens KHN-Ledenraadslid.
'Medestrijders'
Door hun ervaring als ondernemers en bestuurders onderkennen zij dat de branche op dit moment voor grote uitdagingen staat. Saskia Geraeds: 'Ik ben erg gemotiveerd om mijn kennis en ervaring in te brengen als nieuwe bestuurder van KHN. Volgens mij kan ik met mijn achtergrond als hotelier, restaurateur en financier een positieve bijdrage leveren in deze bijzondere periode voor onze branche.' Jan Bas van Aalderen: 'Ik krijg enorm veel energie van overleg, maar ook discussies, met collega-ondernemers en/of gedreven medestrijders in, vooral, de horeca. Niet wachten tot het op je eigen stoep speelt, maar als KHN het "samensterk"-beleid uitzetten, de overheid aanspreken op de bizarre regeldruk en knokken voor het beste ondernemersklimaat. Essentieel zijn daarin onze jonge en startende collega’s. Join the club, met hashtag #FANvanKHN.'
(PvWK, beld: Pexels)
Saskia Geraeds en Jan Bas van Aalderen
De vereniging Koninklijke Horeca Nederland
'Koninklijke Horeca Nederland (KHN) is dé branchevereniging voor de horeca. Met ruim 240 afdelingen door heel Nederland vertegenwoordigen wij bijna 19.000 horecaondernemers met ruim 427.000 medewerkers. Wij maken ons sterk voor een professionele en toekomstbestendige horeca. Onze leden ondersteunen wij met service, lobby, advies, informatie & inspiratie en ledenvoordelen. De vereniging wordt aangestuurd door een bestuur van horecaondernemers en heeft een Ledenraad die bestaat uit 16 horecaondernemers in de Ledenraad. De Ledenraad komt jaarlijks vier keer per jaar bij elkaar om lopende zaken te bespreken en de strategie van de vereniging KHN met elkaar te bepalen. De medewerkers van het bedrijf brengen het vastgestelde beleid tot uitvoering onder aanvoering van de directeur.'
(bron: KHN)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- Jan Bas van Aalderen
- lobby
- horeca
- lockdown
- bestuur
- Koninklijke Horeca Nederland
- Landelijk Bestuursleden
- Ledenraad
- Saskia Geraeds
- ood
- nieuw
- unaniem
- vereniging
- KHN
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Etos maakt van retail media een... 26-05-2026
- Heineken kiest voor ‘Heerlijk Hè’26-05-2026
- FarmCamps betaalt je rit naar de... 22-05-2026
- Hak start proef met vergeten... 22-05-2026
- Scapino vervolgt campagne met Wesley... 22-05-2026
- [marketeer 253] Britta Goltermann -... 22-05-2026
MarketingTribune Events
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
- 16jun 2026
Twinkle Topics
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt




