Hans Ober wint student ondernemersprijs met TicketSwap
- Online
- 14 apr 2014 @ 08:00
- Link
-
Redactie Online
Redactie
MarketingTribune - WebsiteAwards
- 14 apr 2014 @ 08:00
- Redactie Online
Zes studentondernemers deden er tijdens de finale van de Amsterdamse Student Ondernemersprijs (ASOP) alles aan om indruk te maken op de jury en het publiek. Hans Ober (25) kwam als winnaar uit de bus. Hij krijgt een reis naar Silicon Valley. Favoriet van het publiek was Thijs Verheul van United Wardrobe.
TicketSwap is een platform waar consumenten tickets onderling kunnen kopen en verkopen. Er wordt uiteindelijk tien procent commissie gerekend op de ticketprijs, maar deze wordt eerlijk verdeeld over beide partijen. De formule blijkt een succes: binnen een jaar heeft TicketSwap een naam opgebouwd waar zelfs partijen als Mysteryland en Awakenings de loftrompet over steken, en liggen de plannen voor België, Frankrijk en Duitsland al klaar.
Integriteit
De jury was volgens voorzitter Oscar Kneppers ‘unaniem’! Volgens de jury moet iedereen het idee van de winner gehad willen hebben en moet de student/ondernemer integer zijn. En dat is precies hoe Hans Ober, 25 jaar oud en student Business Studies aan de UvA, zich profileert op het podium. Op de vraag waarom TicketSwap het niet toelaat dat gebruikers hun kaartje met meer dan twintig procent bovenop de originele prijs aanbieden antwoordt hij: ‘Omdat wij het eerlijk willen maken en houden.’
De publieksprijs
Thijs Verheul van United Wardrobe kreeg de publieksprijs: een cheque van duizend euro. United Wardrobe is een online markplaats voor tweedehands en vintage kleding. Verheul wist het publiek te charmeren met zijn droom: ‘Zou het niet mooi zijn als een meisje in Amsterdam even een kijkje kon nemen in de kledingkast van een meisje in Parijs?’ Het publiek kon via sms stemmen op zijn of haar favoriete studentondernemer. Deze stemmen bepaalden voor de helft de publieksprijs. De andere helft werd bepaald door het aantal likes van de video’s over de finalisten, gemaakt door media partner Folia.
Studentenbestuur
De ASOP is het paradepaardje van ACE Connect, het studentenbestuur van het Amsterdam Center for Entrepreneurship (ACE). ACE Connect wil via events en een community zo veel mogelijk Amsterdamse studenten enthousiast maken voor ondernemerschap. Inspireren, ideeën uitwisselen en elkaar verder helpen, daar draait het om. Kortom: een plek voor alle waaghalzen die overal mogelijkheden in zien.
-
Redactie Online
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/online/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Dagelijks gamen definitief mainstream
- Advertentietest op ChatGPT - reacties marketingwereld verdeeld
- KPN organiseert Nationale Online Ouderavond
- TikTok voorspelt einde van passieve consument in 2026
- AS Watson kiest Somention voor communitystrategie
- L’Oréal Benelux centraliseert influencer- en advocacy marketing
Laatste Nieuws
- L’Oréal Benelux centraliseert... 27-01-2026
- AS Watson kiest Somention voor... 27-01-2026
- Dagelijks gamen definitief mainstream22-01-2026
- Advertentietest op ChatGPT -... 21-01-2026
- KPN organiseert Nationale Online... 20-01-2026
- TikTok voorspelt einde van passieve... 20-01-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

