Jumbo Supermarkten tweede hoofdsponsor TEAMLottoNL
- Sponsoring
- 1 okt 2014 @ 08:57
- Link
-
Redactie Sponsoring
Redactie
MarketingTribune - SponsoringSport
- 1 okt 2014 @ 08:57
- Redactie Sponsoring
Supermarktketen Jumbo wordt de tweede hoofdsponsor van TEAMLottoNL, de gecombineerde schaats- en wielerploeg van Lotto en BrandLoyalty. Het bedrijf zal per jaar ruim drie miljoen euro in het project gaan investeren. Dat hebben direct betrokkenen gisteren aan De Telegraaf bevestigd.
De krant schrijft dat de overeenkomst binnen enkele dagen officieel wordt bekendgemaakt. Richard Plugge, teammanager van Team Belkin, meldde maandag al dat hij verwachtte op korte termijn een tweede sponsor bekend te kunnen maken.
Jumbo is eigendom van de familie Van Eerd. Directeur Frits van Eerd is een jarenlange zakenrelatie van Robert van der Wallen, de directeur van BrandLoyalty, aldus De Telegraaf.
Het is, op een kleine sponsoring in de Dakar Rally, voor het eerst dat Jumbo zich bezig houdt met sportsponsoring. Wel zorgden de Roy Donders Juichpakken voor veel publiciteit tijdens het afgelopen WK voetbal.
Maandag ondertekenden Lotto en BrandLoyalty de overeenkomst die de huidige schaatsploeg van BrandLoyalty en het Belkin Pro Cycling Team doet samengaan onder de naam TEAMLottoNL. Lotto draagt jaarlijks zo'n vijf miljoen euro in, Jumbo rond de 3,5 miljoen euro. BrandLoyalty doet een stapje terug en wordt subsponsor voor 2 miljoen euro per jaar, aldus De Telegraaf.
Eind deze maand tijdens het NK zijn de schaatsers voor het eerst als TEAMLottoNL te zien. De wielrenploeg draagt vanaf 1 januari die naam.
-
Redactie Sponsoring
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/sponsoring/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- KPN haakt in met 'Sail together'20-08-2025
- Viaplay start Premier... 12-08-2025
- Vitesse brengt ode aan supporters in... 06-08-2025
- Tour of Holland na 21 jaar terug met... 29-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers