Hissink en Kraaijenhagen starten Innoboost
- B2b
- 8 nov 2013 @ 09:54
- Link
-
Redactie B2B
Redactie
MarketingTribune - Geen tag
- 8 nov 2013 @ 09:54
- Redactie B2B
Creatief strateeg Edward Hissink start een nieuw innovatiebureau samen met marketeer Christiaan Kraaijenhagen. 'Wat ons anders dan andere innovatiebureaus maakt? We kijken verder dan marketing en design, waar de bestaande innovatiebureaus hun oorsprong vinden', aldus het duo dat kantoor houdt aan het IJ te Amsterdam Noord, naast Stork.
Via speciale programma's als 'boost camp' en 'innoboost proces' kunnen marketeers en product deecveloppers samen met Innoboost hun innovatieve kracht versterken, is de gedachte. Dit alles moet leiden tot 'rapid service development'. De oprichters hebben beide een respectabele staat van dienst voor ondermeer P&G, DE, Deloitte, InBev en Philips. Ze werkten al eerder samen onder de naam Firma Fair Focus met Annelies Putman Cramer. Naast Hissink en Kraaijenhagen heeft ook Markus Travaille, innovatie technoloog, zich aangesloten bij het nieuwe bureau.
Geef het door
Voor de lancering vertrouwt Innoboost vooral op word to mouth-reclame: 'Natuurlijk is het waarom, en ook de hoe belangrijk bij innovatie. Maar de wie en het waarmee wordt te vaak over het hoofd gezien. Dus doe de mensen in je omgeving, die te maken hebben met innovatie, een plezier en geef het door. Je weet dat bureaus als deze altijd via via aan klanten komen', zegt Hissink, 'als iemand aan je vraagt of je goed innovatiebureau kent, is het antwoord: ja, Innoboost.'
(PvWK)
-
Redactie B2B
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/b2b/
- Profiel »
- Roest
- P&G
- Christiaan Kraijenhagen
- boostcamp
- Sara Lee
- Deloitte
- Innoboost
- Philips
- innovatie
- IJ
- Douwe Egberts
- Edward Hissink
- Heineken
- InBev
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Marketingtransfers week 41, 202609-10-2026
- Marketingtransfers week 40, 202602-10-2026
- Marketingtransfers week 39, 202625-09-2026
- Waarom context beter blijft hangen22-09-2026
- Admix en Bomondo verder als Reiwa21-09-2026
- Marketingtransfers week 38, 202618-09-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie

