Youbahn kiest voor Marcommit

  • Bureaus
  • 12 aug 2021 @ 08:00
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Youbahn, het uitzendplatform voor flexibel werk, werkt samen met PR- en contentmarketingbureau Marcommit. Het belangrijkste doel van de samenwerking is om Youbahn te positioneren op het gebied van flexibel werken mét zekerheid. Daarnaast zet Marcommit zich in om de brand awareness van Youbahn te verhogen.

Ard Huininga, CEO bij Youbahn: ‘ De maatschappelijke en politieke discussie rondom het sociaal akkoord voor zzp’ers is op dit moment relevanter dan ooit. Wij willen daar als merk graag op inhaken en laten zien dat het met ons uitzendplatform mogelijk is om te werken op een manier die past binnen het arbeidsrechtsysteem. In Marcommit hebben we de partij gevonden die ons gaat helpen om Youbahn op de kaart te zetten. Ik heb alle vertrouwen in een mooie en succesvolle samenwerking.’

Maartje Grossouw, directeur bij Marcommit: ‘Youbahn heeft als vernieuwer in de uitzendwereld in relatief korte tijd grote stappen gezet binnen de branche. Ik ben dan ook heel trots dat wij gaan bijdragen aan het bouwen en versterken van de autoriteitspositie en naamsbekendheid van dit mooie merk. Aan ons de taak om de heldere en sterke boodschap van Youbahn onder de aandacht te brengen bij het grote publiek. Een uitdaging waar we ons maar wat graag voor inzetten.’

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken