Stichting Dutch Digital Design verwelkomt vijf nieuwe partners

  • Design
  • 12 dec 2023 @ 13:02
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Stichting Dutch Digital Design, die zich inzet voor zichtbaarheid van Nederlands interactieve werk in binnen- en buitenland, verwelkomt vijf nieuwe partners: Ace, Cut the Code, DotControl, Lava en Merlin Studio.

Hiermee breidt de organisatie uit naar een collectief van 34 bureaus die samenwerken om elkaar te versterken. Die samenwerking vergroot de aantrekkingskracht op potentiële opdrachtgevers, zakelijke partners en talent, zowel nationaal als internationaal. Dit doet de stichting door interactief werk te cureren en delen, thought leadership artikelen te verspreiden via (inter)nationale media en te zorgen voor sprekers op talloze evenementen in binnen- en buitenland, zoals Dutch Design Week en South by Southwest (SXSW).

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

Meest gelezen

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

Laatste Nieuws

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/design biedt marketeers, communicatieprofessionals en designers nieuws, informatie en praktijkverhalen over en visies op design in het algemeen, maar richt zich met name op packaging-, corporate-, online- en product design.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken