Internationale award voor Holland Herald

- Content
- 28 jul 2026 @ 12:03
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 28 jul 2026 @ 12:03
- Kel Koenen
Holland Herald, het inflightmagazine van KLM, heeft een internationale Content Marketing Award gewonnen in de categorie Best Publication. De onderscheiding van het Amerikaanse Content Marketing Institute ging naar KLM en Hearst Netherlands, dat verantwoordelijk is voor de contentcreatie van het magazine.
De jury prijst de manier waarop Holland Herald zijn ruim zestigjarige geschiedenis combineert met een eigentijdse redactionele en strategische koers. Het magazine onderscheidt zich met een mix van journalistieke longreads, fotografie, interviews met changemakers, insider guides van lokale experts en achtergrondverhalen over KLM. Daarmee wordt de reistijd volgens de beoordelaars omgezet in ‘waardevolle off-screen tijd’.
KLM houdt bewust vast aan een papieren inflightmagazine, ondanks de voortgaande digitalisering. Het blad verschijnt maandelijks en bereikt wereldwijd circa 2,9 miljoen reizigers. Uit recent onderzoek onder ruim tweeduizend Flying Blue-leden blijkt bovendien dat 72 procent van de lezers Holland Herald graag als papieren uitgave wil blijven lezen.
Volgens Alexandra de Jong, content director bij Hearst Netherlands, staat de reiziger centraal bij de redactionele keuzes. ‘In Holland Herald willen we verrassen en verwonderen, en passagiers uitnodigen om de wereld met aandacht te ontdekken en zich te verbinden met mensen, culturen en bestemmingen. We zijn verheugd een award te hebben gewonnen, maar de waardering van onze lezers is waar we het écht voor doen.’
Ook voor KLM vormt het magazine een belangrijk onderdeel van de reisbeleving. ‘Holland Herald maakt al ruim zestig jaar deel uit van de reiservaring van onze klanten’, zegt Daphne Hoogenboom, Head of Content Marketing bij KLM. ‘Het magazine is een cadeautje voor de klant aan boord en we brengen onze Travel Well-filosofie erin tot leven. We zijn trots op deze internationale erkenning en blijven in Holland Herald de lezer inspireren om bewust te reizen.’
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Internationale award voor Holland... 28-07-2026
- [column] Sports bar - voetbal22-07-2026
- Lawa, Woed en NowNow winnen... 01-07-2026
- Inschrijvingen Grand Prix Content... 01-07-2026
- Substack breidt uit in Nederland met... 01-07-2026
MarketingTribune Events
- 28sep 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

