Café Mazahar belicht modern mediterraan comfortfood
- Food-en-retail
- 27 sep 2022 @ 11:40
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - FoodMarketing
- 27 sep 2022 @ 11:40
- Peter van Woensel Kooy
In het nieuwe kookboek Café Mazahar laat Merijn Tol 'de zon van de hele Meditérranée op het bord schijnen': van Beiroet tot Palermo, van oost tot west. Het weerspiegelt enkele nieuwe foodtrends.
'Een ontmoetingsplek waar de oranjebloesems geuren, er altijd muziek te horen is en er lange tafels klaarstaan, gedekt met de heerlijkste gerechten. Café Mazahar bevat ruim 80 recepten voor modern mediterraan comfortfood, waarbij Merijn zich liet inspireren door traditie van de Meditérranée. Want traditie moet je vandaag vieren en meenemen naar morgen', schrijft de redactie van Nijgh Cuisine over het nieuwste werk van Tol. Dit kookboek geeft een geheel eigen culinaire kijk op de Meditérranée. Het staat vol geweldig lekkere, simpele en ook nog gezonde heerlijkheden voor alle momenten van de dag.
Presentatie aan vakgenoten
Merijn Tol is kok, ontwikkelt receptuur, culinaire concepten, schrijft over eten en is foodstylist. Ze werkt als culinair redacteur voor het kookmedium Delicious en is creatief chef bij Refugee Company. In 2019 verscheen haar kookboek Beiroet bij Nijgh Cuisine. Samen met Nadia Zerouali schreef zij ook bekroonde kookboeken over Arabisch-mediterrane keukens en hebben ze samen de productlijn 'Nadia & Merijn'. De boekmarketeers van Nijgh hadden met de auteur voor een selecte groep van foodjournalisten, food-influencers en chefs een lanceringsmiddag in Terra Lente, een winkeltje met Italiaanse delicatessen in de Jordaan, waar Merijn Tol schalen vol van haar eigen heerlijke recepten presenteerde.
(PvWK)
Café Mazahar| Merijn Tol | 34,99 euro | 272 pagina’s | ISBN 978 90 3881 120 8
Bestellen o.a. hier
Beeldimpressie vernissage van het boek bij Terra Lente, Westerstraat, Amsterdam
(29/8/'22)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Hans Klok goochelt met wintertijd voor Unox
- [update] Ahold Delhaize doet aangifte van hack en herstelt...
- Unox prolongeert strijd tegen wintertijd
- Lizanne Reefman (La Trappe): 'Inmiddels is ongeveer 20 procent...
- Kruidvat kiest voor nuchtere kijk op gezondheid
- Hak in de Bak wint Hema Ontwerpwedstrijd
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Wibra speelt in op behoefte aan... 26-10-2026
- Johan van der Zanden (CMO Albert... 26-10-2026
- Sial: Rival Foods bekroond in Parijs... 26-10-2026
- Hak in de Bak wint Hema... 26-10-2026
- Oatly ziet vier trends die cafemenu... 23-10-2026
- Unox prolongeert strijd tegen... 23-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie




