KwikFit Oss meest klantvriendelijke vestiging
- Food-en-retail
- 23 jan 2023 @ 16:51
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 23 jan 2023 @ 16:51
- Sjaak Hoogkamer
KwikFit Oss is uitgeroepen tot de meest klantvriendelijke KwikFit-vestiging van Nederland over het jaar 2022. Klanten van de vestiging in Oss geven deze KwikFit-garage gemiddeld een 9,2 voor vriendelijkheid en kwaliteit.
Bijna 44.000 klanten hebben het afgelopen jaar het bezoek aan hun KwikFit-vestiging beoordeeld op vriendelijkheid, kwaliteit van het geleverde werk, wachttijd en prijs.
Landelijk wordt een bezoek aan KwikFit beoordeeld met een 8,7.
Traditiegetrouw strijden alle KwikFit–filialen elk jaar om de titel ‘Beste KwikFit-vestiging van Nederland’. De winnaar van deze interne verkiezing wordt bepaald aan de hand van het oordeel van klanten over ‘hun’ KwikFit-vestiging. Via een enquête worden bezoekers van de vestiging gevraagd naar hun mening over onder meer klantvriendelijkheid, wachttijd, kwaliteit van de uitgevoerde werkzaamheden en de prijs en of ze een bezoek aan de desbetreffende KwikFit-vestiging zouden aanbevelen aan hun vrienden, familie en kennissen.
Het was nog even spannend voor KwikFit Oss, omdat ook de KwikFit-filialen in Zwolle en Dokkum een 9,2 scoorden. Pas toen er tot op drie cijfers achter de komma gekeken werd, bleek dat Oss zich het meest klantvriendelijke filiaal van 2022 mag noemen.
‘We krijgen dit jaar weer een mooi gemiddeld klanttevredenheidscijfer. We zitten in een periode met veel verandering, zoals onze nieuwe focus op e-mobility. Het is fijn te zien dat klanten hun bezoek aan onze garages over het algemeen als zeer positief ervaren, want daar doen we het tenslotte voor,’ aldus Arjan van der Meer, Marketing Director bij KwikFit
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Hans Klok goochelt met wintertijd voor Unox
- Cyberincident Ahold Delhaize raakt distributie
- [update] Ahold Delhaize doet aangifte van hack en herstelt...
- Kruidvat kiest voor nuchtere kijk op gezondheid
- Lennart Boorsma (Founteyn): 'Mijn grootste marketinguitdaging?...
- Heineken maakt van Uitfluencer nieuw rolmodel
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Nederlanders willen meer Halloween... 22-10-2026
- Lizanne Reefman (La Trappe):... 22-10-2026
- Picnic komt met compleet vernieuwd... 22-10-2026
- Iedereen houdt van je, behalve je kat20-10-2026
- [update] Ahold Delhaize doet... 19-10-2026
- Heineken maakt van Uitfluencer nieuw... 19-10-2026
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- De comeback van live events: zo maak je van kennisoverdracht een echte beleving
- Real Data to Outsmart Black Friday
- Waarom retailkoplopers tot 2x sneller groeien
- Trendrapport Werkstudenten in Nederland
- Digitaliseer je magazijn: de 5 stappen naar meer efficiëntie




