Lies verliefd in Kruidvat vakantiefilm

  • Food-en-retail
  • 28 jul 2023 @ 10:38
  • Link
  • Sjaak Hoogkamer
    Sjaak Hoogkamer

    redacteur
    MarketingTribune
  • Geen tag

Deze zomer heeft Kruidvat een campagne-aanpak met een zomerfilm waarin de hoofdrol weggelegd is voor single moeder Lies. 26 juni ging het eerste deel van de driedelige zomercampagne ‘Goed voorbereid, Groot voordeel’ live.

Hierin stonden alle zomerse aanbiedingen centraal. Tegelijkertijd kon iedereen via een serie vlogs de vakantie-avonturen van Lies en haar vriendin Anouk volgen. Vandaag vrijdag 28 juli lanceert Kruidvat het tweede deel.

In deze tweede fase van de campagne beleeft de Kruidvat vakantiefilm op YouTube haar première. Hierin zijn we getuige van de 70+-reis van Lies naar Lloret de Mar. Een bijzondere ontmoeting op deze vakantiebestemming verandert haar leven voorgoed. Deel 3 van de (na)zomercampagne volgt vanaf maandag 21 augustus 2023.

Niet eerder gaf Kruidvat het startsein voor een campagne die doorloopt tussen de traditionele ‘retailpieken’ juni en september. Volgens Kruidvat zijn zijn ook de avonturen van Lies op social media verrassend, daar waar de consument tijdens de vakantieperiode te vinden is.

Vakantiefilm

In het eerste deel was te zien hoe Lies en haar vriendin Anouk voorbereidingen troffen voor hun single-reis naar Lloret de Mar. En hoe, eenmaal aangekomen bij de bus, bleek dat het bij deze single-reis niet om 70+ mensen ging, maar een reis vol senioren ván 70+. Vandaag lanceert Kruidvat via haar YouTube kanaal het tweede deel van dit vakantiedrieluik. ‘In deze film zien we een aantal typerende ‘Lies momenten’ voorbij komen waarin Kruidvat producten gelukkig een uitweg kunnen bieden. Lies en Anouk ervaren hoe fijn het is om op alles voorbereid te zijn - van zonnebrand tot opblaasitems - om te genieten van een ‘zorgeloze’ vakantie,’ aldus Brenda Smith, director Marketing & Customer Experience van Kruidvat.   

Van vlogs naar film

Alle  losse fragmenten komen samen in de vakantiefilm. Maarten Remmers & Wouter Voges, Creative Directors bij DDB Amsterdam: ‘Toen we samen met Kruidvat besloten om één grote verhaallijn te schrijven die alle losse avonturen verbindt, werd het nóg interessanter. Dat was de start van Lies’ grote zomerfilm. Een film van 3 minuut 35 waarin Lies, al feestend zoals vroeger, leert dat fourty niet bepaald de new twenty is. En dat romantiek pas naar je toekomt, als je het loslaat.’

Credits
Adverteerder: Kruidvat
Reclamebureau: DDB Amsterdam & Eigen Fabrikaat
Mediabureau: GroupM & Greenhouse
Productiemaatschappij: Annomann
Concept: DDB Amsterdam & Eigen Fabrikaat
Offline edit: Marc Bechtold
Online/grading: Crabsalad
Muziek: MassiveMusic
Geluid: Earforce










Sjaak Hoogkamer

Laatste reacties

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events

Partners:

Brand Builders
ChannelUp
Young Perfect

  • MarketingTribune.nl/food-en-retail is het toonaangevende informatieplatform voor en over retail in Nederland. Nieuws, meningen, achtergronden, trends op het gebied van detailhandel en e-commerce? Geen professional in retail kan zonder.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken